Rüyada Humma Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyada hummaya yani sıtmaya tutulduğunu gören, dert ve kedere nail olur. Hastalık sırasında sayıklayan, şaşkın şaşkın konuşmasına neden olacak kadar büyük bir sıkıntıya maruz kalır.

Hummaya tutulan birisinin tedavisiyle meşgul olmak; sıkıntı içinde olan kimseye iyilik yapmaya işarettir. Rüyasında hummaya müptela olup, tanınmış bir şahıs tarafından tedavi edilen; o kişiden yardım görecek demektir.

Kendisini iyileştirmeye çalışan zat tanınmış biri değilse de, rüya sahibi herhangi bir yerden destek görür. Sıtma sırasında üşüyüp titremek; başarısızlıkla sonuçlanacak bir işe işaret eder.

Humma kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir