Rüyada Hortum (Fırtına) Görmek

Rüyada görülen fırtına rüyaları iyiye yorumlanır. Çok fazla değişiklikle tabir edilir.

Ortalığı alt üst eden bir hortum görmek

Ortalığı alt üst eden bir hortum, kişinin yaşamının baştan başa değişeceğine delalet eder.

Bu fırtınanın ortasında kaldığını görmek

Bu fırtınanın ortasında kaldığını gören kişi, kendisine farklı bir yol çizmeye işarettir.

Fırtınadan evinin uçtuğunu görmek

Bir kimse rüyasında fırtınadan evinin uçtuğunu görürse, o evden taşınacağı anlamına gelir.

Büyük bir hortum ile her yerin yer ile bir olduğunu görmek

Büyük bir hortum ile her yerin yer ile bir olduğunu görmek, hayata yeniden gelmiş gibi olmaya delalet eder. Bu rüya yakın bir dostunuzdan ayrılmaya da işaret eder.

Fırtınadan evinin çatısının uçtuğunu görmek

Rüyasında fırtınadan evinin çatısının uçtuğunu gören kişinin ailesinden birinin eceline işaret eder. Fırtına büyük ve iyi değişime işarettir.

Hortum (Fırtına) kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Hortum (Fırtına) Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba, rüyamda 3 kar gibi beyaz hortum gördüm 2 yolumun üstünde, biri arkamda esiyordu. Ben hortuma kapılmayayım diye yanından geçtim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir