Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek iyi bir haber almaya işarettir. Güzel yüzlü bebek ise işlerinizin yolunda gitmesine kötü ve pis bebek görmek tam tersine işlerinizin kötüye gideceğine işarettir...

Rüyada kız bebeğiniz olduğu halde erkek bebeğiniz varmış gibi görüyorsanız ataerkil bir aile yapısında erkelere daha çok önem veriyorsunuz demektir. Kız çocuklarınızın doğru yetişmesi için bilinç altınıza yerleşmiş olan bu düşünceden kendinize sürekli hatırlatarak ve kız bebek veya çocuğunuza karşı davranışlarınızı kontrol ederek kurtulmalısınız.

Rüyada erkek bebek doğurmayı beklerken kız bebek doğurduğunuzu görüp bu duruma üzülüyorsanız eğer kadınsanız çevrenizde erkek evlat isteyen kişilerin baskısı altında kalmışsınız siz de içten içe erkek çocuk istiyorsunuz demektir. Eğer bu duruma seviniyorsanız size ilerde arkadaş olup yalnızlığınızı alacak bir çocuktan öte bir kız kardeş arayışı içindesiniz demektir. Kız çocuğunuza bu kadar ciddi bir sorumluluğu yüklemekten kaçınmalısınız.

Rüyada erkek bebeğin yürüdüğünü ve size doğru geldiğini görüyorsanız bebeğiniz varsa sağlıklı bir şekilde büyüyeceğine işaret eder eğer bebeğiniz yoksa bir iş kurduysanız veya yeni bir işe geçtiyseniz o zaman da bu yeni bulunduğunuz yerde başarıyı sağlıklı bir şekilde kısa bir emekleme evresi sonunda elde edeceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada sadece erkek bebeklerin olduğu bir yerde olduğunuzu görmek kadın için üstünüzde ataerkil baskının çok olduğunu ve bundan kurtulmak için kendi kendinizi eğitmesi gerektiğini, erkek için ise etrafındaki kadınları ve onların düşüncelerini yok saydığını ve yeni gelen nesillere de bunu aktardığının göstergesidir.

Ebu Sait El Vaiz'e göre; Bir erkeğin rüyada erkek bebek doğurduğunu görmesi, kendisine uygun olmayan bir ağır yük altına gireceğine, sonra kurtulup düşmanına üstün geleceğine delalet eder. Bir görüşe göre de, bu rüya fena huylu bir eşten kurtulmaya delalet eder. Bir kadının gebe olmaksızın erkek bebek doğurduğunu görmesi, kocasının zengin olacağını gösterir.

Caferi Sadık'a göre: Bir kadın rüyasında bir erkek çocuğu doğurduğunu ve çocuğun hemen konuştuğunu görse, dünya ve ahirette selamete erer.

Erkek Bebek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Hexe

Rüyamda erkek bebek, benim yaptığım duayı tekrar ediyordu.

21.11.2013 00:32:03

Baki S.

Temiz camekan içinde bebek görmek.

01.12.2013 04:32:15

Kemalcan Ç.

Ben hamileyim, 3 aylık. Bebeğimin cinsiyeti belli değil ama rüyamda erkek bebek gördüm. Pipisini altına yapıyordu. Ben de “Kızım” diyordum. Çok kafama takıldı, bu rüya. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkür.

08.12.2013 11:34:04

Aydın Y.

Rüyamda üç kız çocuğu bulunan bir tanıdığımın erkek çocuğunun olduğunu haber alıyorum. Ben bebeğin yanına gittiğimde, beşik içinde bebek yatıyordu. Bebeğin yüzünün bir tarafı babasına, diğer tarafı ise dayısına benziyordu.

27.12.2013 14:30:45

Elifim T.

Rüyamda bir erkek bebeğim olduğunu gördüm, onu emziriyordum ama ben bekarım. Çok kafama takıldı. Güzel bir cevap bekliyorum.

11.02.2014 18:46:46

Byhn

Rüyamda erkek bebek emzirdiğimi gördüm ve emerken cuk cuk iştahlı emme sesleri duyuyordum. Çok hoş bir rüyaydı. Bebek de o kadar güzeldi ki hafif tombikçe, beyaz tenli. Neye delalet acaba?

21.03.2014 10:28:29


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim