ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek iyi bir haber almaya işarettir. Güzel yüzlü bebek ise işlerinizin yolunda gitmesine kötü ve pis bebek görmek tam tersine işlerinizin kötüye gideceğine işarettir...

Rüyada kız bebeğiniz olduğu halde erkek bebeğiniz varmış gibi görüyorsanız ataerkil bir aile yapısında erkelere daha çok önem veriyorsunuz demektir. Kız çocuklarınızın doğru yetişmesi için bilinç altınıza yerleşmiş olan bu düşünceden kendinize sürekli hatırlatarak ve kız bebek veya çocuğunuza karşı davranışlarınızı kontrol ederek kurtulmalısınız.

Rüyada erkek bebek doğurmayı beklerken kız bebek doğurduğunuzu görüp bu duruma üzülüyorsanız eğer kadınsanız çevrenizde erkek evlat isteyen kişilerin baskısı altında kalmışsınız siz de içten içe erkek çocuk istiyorsunuz demektir. Eğer bu duruma seviniyorsanız size ilerde arkadaş olup yalnızlığınızı alacak bir çocuktan öte bir kız kardeş arayışı içindesiniz demektir. Kız çocuğunuza bu kadar ciddi bir sorumluluğu yüklemekten kaçınmalısınız.

Rüyada erkek bebeğin yürüdüğünü ve size doğru geldiğini görüyorsanız bebeğiniz varsa sağlıklı bir şekilde büyüyeceğine işaret eder eğer bebeğiniz yoksa bir iş kurduysanız veya yeni bir işe geçtiyseniz o zaman da bu yeni bulunduğunuz yerde başarıyı sağlıklı bir şekilde kısa bir emekleme evresi sonunda elde edeceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada sadece erkek bebeklerin olduğu bir yerde olduğunuzu görmek kadın için üstünüzde ataerkil baskının çok olduğunu ve bundan kurtulmak için kendi kendinizi eğitmesi gerektiğini, erkek için ise etrafındaki kadınları ve onların düşüncelerini yok saydığını ve yeni gelen nesillere de bunu aktardığının göstergesidir.

Ebu Sait El Vaiz'e göre; Bir erkeğin rüyada erkek bebek doğurduğunu görmesi, kendisine uygun olmayan bir ağır yük altına gireceğine, sonra kurtulup düşmanına üstün geleceğine delalet eder. Bir görüşe göre de, bu rüya fena huylu bir eşten kurtulmaya delalet eder. Bir kadının gebe olmaksızın erkek bebek doğurduğunu görmesi, kocasının zengin olacağını gösterir.

Caferi Sadık'a göre: Bir kadın rüyasında bir erkek çocuğu doğurduğunu ve çocuğun hemen konuştuğunu görse, dünya ve ahirette selamete erer.

Erkek Bebek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Hexe

Rüyamda erkek bebek, benim yaptığım duayı tekrar ediyordu.

21.11.2013 00:32:03

Baki S.

Temiz camekan içinde bebek görmek.

01.12.2013 04:32:15

Kemalcan Ç.

Ben hamileyim, 3 aylık. Bebeğimin cinsiyeti belli değil ama rüyamda erkek bebek gördüm. Pipisini altına yapıyordu. Ben de “Kızım” diyordum. Çok kafama takıldı, bu rüya. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkür.

08.12.2013 11:34:04

Aydın Y.

Rüyamda üç kız çocuğu bulunan bir tanıdığımın erkek çocuğunun olduğunu haber alıyorum. Ben bebeğin yanına gittiğimde, beşik içinde bebek yatıyordu. Bebeğin yüzünün bir tarafı babasına, diğer tarafı ise dayısına benziyordu.

27.12.2013 14:30:45

Elifim T.

Rüyamda bir erkek bebeğim olduğunu gördüm, onu emziriyordum ama ben bekarım. Çok kafama takıldı. Güzel bir cevap bekliyorum.

11.02.2014 18:46:46

Byhn

Rüyamda erkek bebek emzirdiğimi gördüm ve emerken cuk cuk iştahlı emme sesleri duyuyordum. Çok hoş bir rüyaydı. Bebek de o kadar güzeldi ki hafif tombikçe, beyaz tenli. Neye delalet acaba?

21.03.2014 10:28:29

Fatma S.

Rüyamda küçük bir bebeğim var galiba erkek ve temiz güzel bir bebek. Fakat kıyafetini kaldırıp karnına baktığımda onun isilik olduğunu gördüm. Her yeri pembe pembe kabarmış ve ben “İsilik olmuş bu” diye üzülüyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

14.05.2014 14:30:19

Senem

Rüyamda erkek bebek gördüm yanımda oturuyordu. Sonra onu birisi aldı sevdi geri bıraktı. Yanımda oturup bana bakarken gülümsedi sonra aldım kucağıma salladım biraz. Tam o uyuyacakken uyandım. Çok tatlı bir bebekti.

03.06.2014 10:21:59

Pınar

Merhaba, 2 aylık hamileyim ve rüyamda bir erkek bebeğim olduğunu gördüm. Bembeyaz yüzü vardı ve çok güzeldi. Yalnız yeni doğan bir bebeğe göre oldukça iriydi. Sadece kucağımdayken susuyordu. Onu bıraktığımda hep ağlıyordu. Yorumlarınızı bekliyorum.

07.11.2014 13:45:57

Somuncu

Kızımın erkek oğlu olmuş, adını da Mehmet koymuşlar.

11.12.2014 10:52:59


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook