ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yorgan Görmek

Rahatlık ve kuvvete, emniyete, dinlenmeye, faydalı bir kadına,erkeğin birlikte yatacağı kadına, Yorgan ve çarşaf güçlü, güvenilir, güzel bir kadına, Yorgan ve çarşafa büründüğünü görmek evlenmeye, Yorgan alıp içinde uyumak evlenmeye, rahata ermeye delaleet eder.

Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak demektir. yorumlanır.

Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak demektir. yorumlanır.

Yorgan, mutluluğun işaretidir. Doğru ve mantıklı davranışlarınızla geleceğinizi garanti altına almışsınız.

Bekarlar için evliliktir. Yırtık yorgan ve kişinin üstünden yorgan atması ayrılıktır.

Rüyada yorgan görmek, mutlaka bir mal sahibi olmanizi gösterir. Bu mal yeni bir elbise, bir ev, bir tarla, bir . dükkan veya bir araba da olabilir. Nablusi'ye göre, yorgan görmek esle yorumlanir. Rüyada bir yorgan satin aldigini gören evlenir. Yorganin çalindigini veya yandigini gören, esi ile kavga eder, yahut bosanir. Her ne sekilde olursa olsun, esler arasinda ayrilik olur. Yorganin yirtik veya kirli oldugunu görmek, esinin ahlaksiz olduguna; kendine vefasi ve sevgisi olmadigina delalet eder. Yorganinin siyah oldugunu görmek, bilgi sahibi olacagina, veya sevinecegine isarettir. Cafer-i Sadik'a (RA) göre, rüyada yorgan görmek üç sekilde tabir olunur: Bilgili bir es, bakire hizmetçi, yüksek mevki. Yorgan çarsafi güzel kadin ve esle tabir olunur. Kirmizi yorgan çarsafi görmek, kadinlar yüzünden düsmanliga ve kavgaya delalet eder. Beyaz ve temiz yorgan çarsafi aldigini ve yatagina serdigini gören güzel bir kadinla evlenir. Çarsafinin çalindigini veya yandigini veyahut yirtilip kullanilmaz hale geldigini gören, esinden ayrilir veya aralari bozulup ayrilirlar veya eslerden biri vefat eder. Çarsafin güzel ve temiz olmasi esinin güzelligine, çirkin ve kirli olmasi çirkinligine ve pis olmasina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada yorgan görmek, erkegin kendisiyle yatacagi kadina isarettir. Rüyada geceleyin bir yorgan alip ve onun içinde uyudugunu gören kimse, bir kadinla evlenir veya rahatliga kavusur. Yorgan rahatlik ve kuvvettir. Bazi tabirciler, yorgan faydali bir kadindir, dediler.Yorgan emniyet, rahatlik ve dinlenmeye de isarettir.

Rahata kavuşmak olarak yorumlanır.

Yorgan rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

16
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mehtap

Rüyamda havuzun içinde abim, kardeşim ve ben varız. Abimin üzerinde beyaz bir yorgan var, yorgan havuzun suyunu içine çekiyor.

05.07.2013 06:44:37

Hüseyin

1 ci rüyam bilmediğim kapalı yerde ezan okuyorum ve o sırada uyandım sanıyorum ama uyuyormuşum o şekilde gördüm 2 ayetel kürsi okuyorum ve o sırada yattığım yorgan üzerimden çekiliyor pencereden dışarıya o sırada uyanıyorum ve ayetel kürsi ye devam ettim. Uyandım yeniden uyudum bildiğim bahçelerde tüfekle 1 atışla hem güvercin hem sığırcık vuruyorum o sırada 2 canavar 1 büyük köpek üzerime geliyor ve 2 sini de ufak bir çakıyla öldürüyorum. 4. tanıdığım bir insan ama pek konuşmadığım biri bana para verecek oluyor ama parası çıkmıyor, onlarla bahçelere doğru ilerlerken bir inşaat halinde bina görüyorum ve çok kötü hale geliyorum, o sırada tekrar ayet-el kürsi' yi okuyorum ve iyileşiyorum. Bu arada uyandım hayırlara inşallah bilgilendirirseniz duacınız olurum. 

23.07.2013 15:47:39

Huriye

Yorganın içinden fare çıkmasının anlamı nedir?

13.09.2013 21:12:13

Sultan

Ben rüyamda eşimin evdeki kırmızı sırıklı bir yorganı oğlumun sevgilisine verdiğini gördüm ama kendi kendime de söylendim. O yorgan kirliydi, neden onu verdin ki, ya başka bir yorgan verseydin ya da üzerine bir nevresim geçirseydik, çok ayıp oldu diye. Rüyamı yorumlar mısınız?

24.10.2013 13:05:39

Seljuk

Yanmış, yırtılmış, beyaz renkli yorgan üstüme örtmeye çalışıyorum, olmuyor. Ne anlama gelmektedir?

08.11.2013 01:59:56

Kubra

Rüyamda sevdiğim bana çarşaf uzatıyordu. Sonra yanıma oturdu.

16.01.2014 19:33:04

Rana E.

Rüyamda babaannemle yorgan battaniye yıkıyorduk. Lütfen yorumlar mısınız?

31.08.2014 05:57:19

Dilek

Rüyamda bir kadının elinde yorgan gördüm yem yeşildi, parlıyordu. Konuşuyorduk “Çok uzun büyük yorgan” diyordu. Sonra yengemi gördüm kadınla beraber dikişçi olduğu için yorganı birazcık kesti ve dikti “Yaptırdım” dedi bana kadın. Ben de kendi kendime dedim ben de alsam da yaptırsam. “Ucuz değil 159 Euro” dedi. Ben de “Olsun sonuçta bir kereliğine yaptırıyorum” dedim. Öyle rüya bitti ama tam olarak anlamını öğrenmek istiyorum.

19.09.2014 09:58:05

Sr

Rüyada yorgan satmak ve bunun sonucunda üzülmek, nasıl yorumlanır?

05.10.2014 10:51:49

Zeynep

Rüyamda bir odadayım. Kocaman bir yatak yerde, yatakta yorgan battaniye vardı. Bir adam hatta battaniye getiriyorlardı. Yepyeni bir sürü yorgan ve battaniye vardı, bir oda dolusu neye çıkar? Birde namaz kılıyordum, bir çocuk ayağıma oturdu, ben de namazda konuştum, “Ayağımdan çocuğu alın” diye. Rüyanın yorumu nedir?

26.02.2015 13:29:28

Gulay G.

Rüyamda patronumun üstüne yorgan örtüyorum. Yorganın kenarı kirlenmiş.

22.07.2015 10:31:41

Resul K.

Rüyada beyaz yorgan yaptırıp onu alamamak ve bir silahla kendini korumak. Acaba neye işarettir yazabilir misin? Lütfen.

25.08.2015 21:22:09

Güler G.

Rüyamda yatağımın üstünde yorgan vardı baktım bu ne diye sonra yorgan olduğunu gördüm koyu renkte idi. Kardeşim çarşafını çıkarıp almış onunmuş meğerse. Yatağın yanında bir lavabo vardı çok sıkıştım ve yere küçük tuvaletimi yaptım. Burası bir otel odasıydı. Yorumlarsanız memnun olurum.

06.10.2015 12:21:44


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook