Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yeşil renk Görmek

Bu renk ve onun tonları, hangi nesnede yahut durumda görülürse görülsün hayra delalet eder.

Yeşil renk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yeşil renk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yeşil renk rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

İstanbul

Siyah karanlığın içinden yeşil ışık gelmesi ve çatı görmek ayrıca 2 tane küçük kaplumbağa biri yeşil, biri sarı üzerine kırmızı benekli zıplıyorlar ve de çiğ yumurta çırpmak ne anlama geliyor?

26.07.2013 12:58:37

Ömer B.

Rüyada kolej elbisesi yani üst tişört yeşil renkli, alt pantolon da açık sarı idi. Acaba bu rüyanın neticesini neyi delalet eder galiba?

18.08.2013 12:47:45

Sevda Y.

İstanbul rüyamda birden fazla tabutun üzerinde yeşil renler gördüm.  Tabutlar yeşil renklerle örtülüydü, tabutta çok renk dikkatimi çekti. Yeşil ne anlam taşıyor?

29.09.2013 15:44:35

Ulviye

Gökyüzünden yeşil renkte koltuk inmesi, benim yanıma. Ne anlama geliyor? Teşekkür ederim.

01.12.2013 19:02:24

Mani07

Çok sevdiğim bir arkadaşım rüyasında benimle birlikte mezarlıkta dolaşırken görmüş. Elimi tutmak istiyormuş. Fakat benim elimde yeşil yazma varmış. Ben “Elimde yeşil yazmam var” diye, elimden tutturmuyormuşum.

25.12.2013 13:57:16


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim