ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yeşil renk Görmek

Bu renk ve onun tonları, hangi nesnede yahut durumda görülürse görülsün hayra delalet eder.

Yeşil renk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yeşil renk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yeşil renk rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

11
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

İstanbul

Siyah karanlığın içinden yeşil ışık gelmesi ve çatı görmek ayrıca 2 tane küçük kaplumbağa biri yeşil, biri sarı üzerine kırmızı benekli zıplıyorlar ve de çiğ yumurta çırpmak ne anlama geliyor?

26.07.2013 12:58:37

Ömer B.

Rüyada kolej elbisesi yani üst tişört yeşil renkli, alt pantolon da açık sarı idi. Acaba bu rüyanın neticesini neyi delalet eder galiba?

18.08.2013 12:47:45

Sevda Y.

İstanbul rüyamda birden fazla tabutun üzerinde yeşil renler gördüm.  Tabutlar yeşil renklerle örtülüydü, tabutta çok renk dikkatimi çekti. Yeşil ne anlam taşıyor?

29.09.2013 15:44:35

Ulviye

Gökyüzünden yeşil renkte koltuk inmesi, benim yanıma. Ne anlama geliyor? Teşekkür ederim.

01.12.2013 19:02:24

Mani07

Çok sevdiğim bir arkadaşım rüyasında benimle birlikte mezarlıkta dolaşırken görmüş. Elimi tutmak istiyormuş. Fakat benim elimde yeşil yazma varmış. Ben “Elimde yeşil yazmam var” diye, elimden tutturmuyormuşum.

25.12.2013 13:57:16

Hüsniye

Kız kardeşimin başında haki yeşilden başörtü gördüm ama önden biraz saçı görünüyordu.

01.09.2015 00:15:48

Akrep

Eşim eve iki tane halı almış biri yeşil-siyah diğeri yeşil-kahve renkte. Ben aynı renk ve desen olmadığı için geri iade etmek istiyorum. Evden birisi parasını almışsa değişmez diyor. Bir diğeri de yerine pirinç verirseniz değişir diyor sizce bu ne anlama geliyor?

25.12.2015 10:33:29

Sabiha

Ben yaşlı 86 yaşında ki dünürümü gürdüm. Banyoyu kapanmış komple yeşil haliyle ve orda namaz kılmaya oturdu ona sordum. Banyo nerde gösterdi alta kalmış eve geldim gelinim kaz tutmuş oğluna ve nişan yapmışlar ben çok kızdım gelinime bağırdım. Neden beni nişana çağırmadın o sadece gülüyordu.

26.05.2017 10:37:58


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook