ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yeşil Görmek

Yeşil kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler.

Rüyada yesil renkli bir sey görmek veya yesil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularinizin yerine gelmesi ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yesil renk, hayir ve berekete isarettir.

Yeşil kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yeşil görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yeşil rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

17
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

gürkan G.

Rüyada yeşil ışık görmek. 

15.07.2013 21:20:08

Dreher

Elektrik fişini takınca yeşil olan cam balık.

16.08.2013 11:52:53

Gkn34

Rüyamda yeşil bir araba görüyorum ve o anda da ufak bir çocuğun eli kanıyor. Ben de “Kanı arabaya sür” diyorum. O arada arabanın sahibi geliyor. “Neden benim arabaya sürsün?” diyor. Sonra arabaya binip, geziyoruz. Yolda çocuklar arabaya su şişeleri atıyor. Sonra inip bizde atıyoruz sonra kaçıyoruz. Arabada da bir sürü mavi havlu vardı.

04.01.2014 11:14:17

Muhammeds

Rüyamda yeşil yeni bir araba alıyorum sıfır ya da sıfır değerinde ama nedense tamire göstermeye götürüyorum. Bunun anlamı ne acaba?

12.06.2014 09:51:35

Emine K.

Rüyamda patlıcan biber dalı gördüm anlamı nedir?

03.07.2014 08:11:16

Sencem

Dağınık duvarları kirlenmiş bir mekandayım. Temizlik yapıyorum ve duvarı siliyorum. Sildiğimde duvarın pırıl pırıl yeşil bir renk olduğunu görüyorum.

26.01.2015 09:35:18

Maral

1 kasa domates, yeşilbiber görmek.

17.02.2015 08:17:58

Erguvan

Şimdiki yaşadığım 4 katlı binanın etrafı yeşil alan Ankara’da yaşıyorum ama rüyamda arka bahçesi daha yeşil büyük bir alan oluyor rüyamda. Yeşil alanın bittiği yer denize birleşiyor, denizin üstü gün batımı grup kızılı huzur ile o manzaraya bakıyorum. İçimden diyorum “Ne güzel. Uçsuz gibi o alan” derken bahçede yürüyorum. Karşımda 3 tane mezar bahçe ve yeşil içinde düşünüyorum. Yine diyorum, ne işi var bu mezarların arka bahçede, içim ürperiyor, böyle bir saçmalığı niye yapmışlar diye düşünüyorum. İlk işim bu mezarları buradan kaldırsınlar diye düşünüyorum. Mezarlar bir alt komşuma aitmiş, öyle arzu etmişler sonradan öğreniyorum. Sonra bir ağaç görüyorum. Elma dolu kıpkırmızı o yeşil uçsuz bucaksız alanda öyle güzel duruyor ki, tekrar ufka bakıyorum. Engin, uçsuz bucaksız ve grup var.

14.03.2015 04:24:44

Haluk T.

Yeşil kâğıtlar gördüm masamın üzerinde.

18.12.2015 23:03:12

Berna

Rüyamda, annemi balkonda saksıların yerini değiştirirken gördüm. Palmiye ağacı saksıdaydı. Birde yeşil cezve gördüm.

26.04.2017 10:34:03


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook