ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yenge Görmek

Rüyada yengenizi gördüyseniz, tartışmaların işaretidir.

Yenge kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yenge görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yenge rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Resul

Merhaba annemin evine girdim ve annem “Hoşgeldin oğlum” dedi ve yengem de ordaydı. O da “Hiç hoşgelmedin” dedi. (Bunu rüyamda gördüm) ve yengem benimle iki seneden veya üç seneden beri konuşmuyor.

12.08.2013 14:25:56

Ömer

Ablalarımla beraber oturuyorduk. Muhabbete dalmıştık, o esnada annem en büyük ablamı aradı. Ablam telefonu hoparlöre aldı. Ben yengemin yanında oturuyordum. Annem yengeme küfrederek konuştu ama sesin yengeme gideceğini bilmiyordu.

26.12.2013 14:00:50

Yasi

Merhaba, kendi evimin mutfağında rahmetli yengem yemek yapıyor ve benimle “Temizim temiz” diye durgun bir sesle konuşuyor. Ben de yaşlı komşum güya vefat etmiş, onun evine koşturanlara bakıp bir yandan da kuru soğanlar ıslanmış, onları bir kabın içinde mutfakta yıkıyorum.

13.06.2015 01:32:59

Ahmet

Rüyamda yengemle beraber öldüğümü gördüm bu ne anlama geliyor? Krize girmek üzereyim bu nasıl pis bir rüya?

19.06.2015 14:31:17

Fikret K.

Rüyada yengemi bana bakıp gülümserken gördüm anlamı nedir acaba?

18.12.2015 12:24:17

İstisare

Kız kardeşim rüyasında benim eski esimi görmüş. Eski eşim onu arayıp yardım istemiş ancak eski eşim gerçek hayatta evli ve hamile. Kız kardeşim rüyasında abi yengem aradı kötüymüş durumu abin beni alsın demiş kız kardeşim de beni engellemeye çalışmış hamile o bırak uzatma unut artık onu diyerek uyanmış ve bu rüya iki kes tekrarlandı, ben arayıp sormak istiyorum ama rahatsız ederim diye aramıyorum artık edin emin olmak istiyorum. Cidden kötü bir şey mi var başında?

17.11.2016 09:33:59


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook