ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yarasa Görmek

Yarasa kuşu görmek zina mahsülü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye; alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin eldenz gitmesine; Salih bir kimsenin yarasa görmesi - bu kuş İsa Aleyhisselamın mucizelerinden olduğu için- sünnetii yaşamaya ve yaştamya, gerçeği bildiren delileri açıklamaya, Yarasa ibadet ehli kimseye, işsizlik ve tembelliğin gitmesine, Bir yere yarasanın girmesi oranın harap olmasına; Yarasa bazen ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama yahut sihirbaz kadınlara delalet eder.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışsanız da, sonunda istediklerinizi elde edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda tehlikeye işaret eder.

Güçlük, sıkıntı, tatsız haberdir.

Yarasa görmek, sapikliga, körlüge isarettir. Yarasa kötü islerin gizlice islenmesi sebebiyle, o kötülüklerin duyulmasina da yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yarasa görmek, hirsizlik gibi kötü bir isten dolayi gizlenmeye ve haberleri dinlemeye isarettir. Bazen de, nimetlerin elden gitmesine ve alisilmis seylerden uzaklasmaya, bazi kere deSünnet-i Seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açiklamaya isarettir. Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, issizlik tenbellik ve korkunun gitmesine isarettir. Rüyada yarasa görmek, gebe kadinlar için hayirdir. Kara ve deniz yolcusu için yarasa iyi degildir. Yarasa girdigi görülen yerin harap olmasina isarettir. Yarasa, ne yapacagim sasirmis zalim bir adama isarettir.

Rüyada görülmesi hiç de olumlu yorumlanmayan bir hayvan olan yarasaları rüyasında gören kişi ya bir ölüm haberi ya da bir hastalık haberi alır.

Yarasa rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

yıldız

Annemin evinde sobaya odun kömürü atıyordum. Biri bacayı oynattı boru bacadan çıkınca bacanın içinde iki yarasa vardı. Biri siyah biri gri ve aynı yerde kurum da vardı. Uçtular evin içinden çıkmadan uyandım.

09.07.2013 01:46:04

Cansu

Merhaba bu sabah rüyamda yarasa görerek uyandım fakat sevilmeyen bir hayvan olmasına rağmen, rüyamda yarasayı sevmiştim. Rüyada sadece bir yarasa vardı ve ben ona mutlu bir şekilde bakıyordum, halimden memnundum ve sanki çok güzel bir rüya görmüşçesine rahat uyandım.

20.08.2013 11:07:41

Yasemin

Merhaba, rüyamda yarasa yağmuru gördüm, sel gibi yağıyor. Evin duvarına çarpıp ölenler oldu. Lütfen biri açıklasın.

15.06.2014 07:45:20

Kubra

Kıyafetimin içine bir yarasa giriyor. Çok korkuyorum rahmetli babama çıkartıyorum. Öldürmek istemiyoruz dışarıya atıyoruz. Aynı yarasa tekrar uçarak geliyor enseme yapışıyor. Dargın olduğum erkek kardeşime almasını söylüyorum o da yarasayı zorla çıkartıyor. Ensemin üç yerinde şişlik oluşuyor. Ağzı ipli poşetin içine koyup kapatıyoruz, öldürmekte istemiyorum ama kurtulmak istiyorum. Çığlıklarımı kimse duymuyor. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim.

25.01.2015 12:03:37

Merakli

Yarasa evime girmişti zor da olsa yakaladım poşet koyup attım.

26.08.2015 08:58:20

Ramazan T.

Yarasayı fırında gördüm fırıncının kolundan içeri girdi birde yarasayı yakaladım öpüp sevdim yorumunuz nedir?

29.10.2015 09:19:05

osman

Rüyamda sürü halinde uçan siyah renkli yarasalar gördüm ve beni üç yerimden; boğazım, el bileğim ve sağ ayak bileğimden ısırdılar ve üç ısırıktan da kan fışkırdı ne manaya geldiğini merak ettim.

06.06.2016 11:43:13


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook