ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Tuvalet Görmek

Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna; Pis ve dar tuvalet, karısının ktendisinden nefret ediyor olmasına; Lağının (tuvalet kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması eşinin halime olmasına, Tuvalette mahzur kalmak vefat etmeye delalet eder. ( Tamamlayıcı tabir için Bakınız; Abdest Bozmak, Necaset, Sidik.)

Temiz tuvalet maddi durumun iyi olmadığını gösterir. Ama pis bir tuvalet büyük para ve servettir.

Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile halkinin keder ve sikintilarina, çalisip gayret göstermesine ve onlarin nafakalarim kismasina isarettir. Bazen tuvalet görmek, hanimiyla basbasa kalmaya veya malim biriktirdigi deposuna yada içerisinde mali bulunan dükkana isarettir. Tuvalet, rahatlik, fikir, temizlik ve yalnizlik evidir. Rüyada tuvaletin tasmasi, rüya sahibinin haniminin hamile olduguna veya bir hizmetçiye sahip olmasina isarettir. Bazen bu rüya malin çokluguna veya onun taskinligim gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarfetmesine isarettir. Eger tuvalet tasip orada bulunan seyleri pislemese ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayirli bir seyin meydana çikmasina, bazen de maksadinin mümkün olmamasina isarettir. Bazen tuvalet, kadinlara isarettir. Eger tuvalet genis temiz ve kokusuz ise, onun hanimi iyi geçimlidir. Tuvaletin temizligi haniminin iyi halli, genisligi ise, itaatkar olusudur. Kokusunun azligi ise haniminin iyi olarak methedilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamiyorsa, haniminin kendisinden nefret etmesine isarettir. Eger tuvalet pis kokuyorsa, haniminin yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasina ve öylece söhret bulmasina isarettir, Tuvalet kuyusunun kanla doldugunu görse, o kimsenin haniminin tedbirli olusuna ve israf korkusundan dolayi kocasini çokça para sarfetmesinden meneder. Bir kimse rüyada elinde bir agaç parçasi bulundugunu ve onunla tuvaletin deligini karistirdigini görse, o kimsenin evinde bosanmis bir kadin bulunmasina isarettir. Rüyada tuvalet içine birakildigini gören kimse hakkinda, hile yapilir. Tuvalet içine birakildigini ve üzerine de kapisinin kapatildigini gören kimse, ölür.

Tuvalet rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

45
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

citil.23

Ben rüyada düz tarladayım, sol tarafıma baktım ki bir su akıyor. Gelse beni de sürükler, o kadar büyük bir su sanki nehir taşmış gibi, az ilerde hanım çalışıyor, hemen ona seslendim "Kaç kaç" dedim, su götürmesin seni diye. Hemen ben de eşimde kaçtık. Su tuvalet suyuna benzer bir suydu, koku renk yoktu. Teşekkür eder, saygılar sunarım.

02.07.2013 10:20:05

Can Diyarbakır

2 defadır yalın ayak olarak tuvalete gittiğimi ve ayakta hacet giderdiğimi tuvalet taşlarına yalın ayak bastığımı görüyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

28.07.2013 14:42:27

Saltanat

Rüyamda tanıdığım biri benim evimde tuvaletini yapıyordu. Ben de onun kalkmasını beklemeden küçük tuvaletimi yaptım.

31.07.2013 03:36:26

Aysun T.

Ben erkek arkadaşımla birlikte sera gibi bir yerde duruyoruz. Marul, lahana, yeşillik içindeydiler bana gösteriyordu, ben de “Çok güzel bunlar” diyordum. Artı uyandım etkilendim rüyadan çok güzeldi. Tekrar uykuya daldığımda bir yerdeyim tuvalet eski pislik içindeydi kokuyordu. Dışkı yeşile dönmüş hortumu aldım akıtıyordum. Rüyamın yorumunu açıklarsanız sevinirim, teşekkürler.

01.08.2013 00:12:53

Ubeydullah

Rüyada tuvalet temizlemek, ne manaya geliyor?

15.08.2013 12:42:27

Ayse

Bizim işyeri tuvaletine bir başkası oturmuş ve ben kalkmasını söyledim, “Doluyor” dedim.

01.09.2013 17:32:55

Sabiha

Annemin dün 3.cü ölüm yılı idi. Aynı gün rüyamda öldüğü zamandaki gibi zayıf çırılçıplak büyükçe bir alaturka tuvalette oturmuş, ıkınarak kakasını yapmaya çalışırken, bir anda ağzını açtı. Ağızından da aynı kakaları çıkartırken, bulunduğu yer havuz gibi kaka doldu ve boğulmak üzere içine girdi. Bir elinden yakalayıp kenara çektim. Yorgun bir şekilde yandaki sete oturdu. Bu arada bana da kaka bulaştı. Annemi kurtardığıma sevinerek uyandım. Bunu yorumlarsanız çok sevineceğim. Teşekkürler.

31.12.2013 14:44:27

Işıl

Rüyamda farklı bir şehirde dolaşırken, oğlumun tuvaleti gelir. Girdiğimiz yerde tuvalet diye kasayı açtığımı gördüm. Kasa açılır, açılmaz fotoğrafım çekildi. Sonra ben oranın kapısını kapatarak, tuvalete oğlumun tuvaletini yaptırdım ve kendimde tuvaletimi yaptım. Tuvalet temizdi. Ayrıca birde o şehirde gezerken, birden kucağımda küçük bir erkek çocuk gördüm. Yorum için teşekkür ederim.

08.02.2014 10:47:14

Fevz

Rüyamda başka bir şehirde resmi bir kurumda tuvalet bulamıyorum. Kimse de göstermiyor, oyalıyorlar. Ben de “Güncel bir hareketle medyaya bildireceğimi söylüyorum. Yerini gösteriyorlar ama gidemiyorum. Uyanıyorum.

20.03.2014 09:47:33

Soru Soran

Rüyada temiz tuvaletin içinde namaz kıldım. Bunun anlamı ne olabilir?

21.05.2014 15:29:36

Kerem

Ben de aynı rüyayı gördüm tabiri neymiş?

03.06.2015 08:13:10

Ayse

Bir yerden gelirken başkasının tuvaletini yıkayamamış, birisinin tuvaletini yıkadım. Başka insanlarda vardı orda orta, yaşlı. 2 tane uzun büyük abdest ama diğer taraflar çok kirliydi. Tertemiz yaptım, rahatlamış olarak çıktım. Çok etkilendim.

14.10.2014 07:09:39

İstanbul34

Rüyamda çok sıkışmış bir şekilde erkekler tuvaletine giriyordum. Hiç boş yer yoktu, her yer idrar pisliği içindeydi ve bütün erkekler tamamen çırılçıplak şekilde tuvaletini yapıyordu. Sanki bir tek ben utanarak dolaşıyordum. Büyük abdest yapan yoktu. Her yerde küçük abdestini yapan ve etrafı pisleten erkekler vardı. Bazıları çok çirkin suratlıydı, bazıları da hastalıklı gibiydi. Bir tanesinin yaklaşık 5-6 tane penisi vardı ve penisinde olan bazı iltihap gibi şeyleri oturarak temizlemeye çalışıyordu. Ve bir anda ayağa kalkarak organlarından 1-2 tanesini okşayarak idrarını benim de üstüme doğru sıçratarak yaptı. Sonra da kurban kesmiş kasap gibi kurbanları keserken çok yorulduğunu söyledi. Hastalanmıştı sanki. Sonra daha sakin ve arada bir yerde küçük bir pisuar bularak ben de idrarımı yapacak bir yer buldum ve idrarımı yaparken bir anda o pisuarın içinde mücevher gördüm ve idrarımın bir kısmını mücevherin üstüne yaptım. Ve o sırada çok kötü sidik kokusu geldi burnuma. Sonra da sanırım oradan ayrıldım gerisini hatırlamıyorum. Büyük abdestin para anlamına geldiğini biliyorum fakat bu rüyayı bir türlü yorumlayamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

21.10.2014 01:36:27

Mehmetcan

Benim rüyam, tuvalete ihtiyacımı gidermek için giriyorum fakat ayağımın bir tanesini tuvalet deliğinin içine doğru çekiyorlar, asılıyorlar. Cevaplarsanız sevinirim.

25.10.2014 09:52:28

İlk kim profesor

Arkadaşlar rüyada tuvalet temizlemek ne demek? Sizin titiz olacağınız.

09.11.2014 15:28:19

TUBA

Sabah namazını kıldıktan sonra tekrar uyudum ve rüyamda beyaz bir tuvalet ve taşların üzerinde sapsarı kalıntılar var ve ben suyla hepsini temizledim. Ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz?

24.02.2015 09:55:33

Kadiye

Rüyada tuvalet dolu temiz suyla ama içinde ekmek bıçağı gibi keskin testere var ve hareket ediyor ve benim üstüme atlamaya çalışıyor. Ben geri çekildim, karnıma geliyordu ve birisiyle ilgili büyü yapılıyormuş, o çok etkilenmiş ve korkuyordum dua ederek uyandım.

02.03.2015 16:38:38

Mine

Rüyamda köylerde olan açık bir tuvaletteyim ve ayağımın altından tuvalet deliğinden içeri bir taş düşüyor üzerime, hep başımdan aşağı bulaşıyor bütün kakalar ama koku yoktu ve ağzımda ekmek vardı yutmaya çalışıyorum lokmayı. Kardeşime gösteriyorum lokmamı ve üzerimdekileri. Kafamdan aşağı hep kakaydı. Cevap verirseniz sevinirim.

18.03.2015 01:18:53

Kanka

Muhalefet milletvekillerinden biri ile bayan oda arkadaşım ve ben şimdiki çalışma odamızda beraber oturuyorduk. Milletvekili bizim çalışma arkadaşımızmış. İş ile ilgili her isteğimizi yapıyor, telefon ile konuşuyoruz. Tuvalet ile ilgili tadilat varmış, onu yaptırıyoruz.

25.03.2015 12:08:19

Hamid

Ben gördüğüm rüyamı buradan bulamadım lütfen bana yardımcı olun. Rüyamda, tuvalete oturuyorum ama tuvalet zeminden kopup arkaya doğru düşüyor, üstüm pisleniyor. Sonra birisi gelip tuvaletle beraber kaldırıyor beni sonra da uyandım. Aradım bulamadım. Yorumlarsanız sevinirim.

09.06.2015 08:10:57

Melek.12

Ben rüyamda başka bir yerde tuvalete giriyordum ve tuvalette dışkı vardı. Onu temizlemeye çalışıyordum ama bir türlü temiz olmuyordu. Lütfen yorumlarsanız sevinirim.

08.07.2015 15:09:28

Nevin

Tuvalette uyumak? Yorum atarsanız sevinirim.

28.10.2015 10:48:05

Halim Ö.

Rüyamda tuvalet temizlediğimi gördüm, acaba ne manaya geliyor? Bana yardımcı olsanız hayrınıza. Saygılar.

19.11.2015 19:33:43

Dursun A.

Rüyamda başka kadın tuvalet ihtiyacını gideriyordu. Bende eşimle sıra bekliyordum kadının kilodu maviydi. Kapı 2 kere açıldı bende kapatıp çıkarken kadın cinsel organını gördüm.

21.02.2016 12:45:57

meral

Merhaba. Ben rüyamda eski sevgilimin evini gördüm. Yani eviymiş ama kendisi evde yokmuş. Çok lüks bir evi varmış ben evinde tuvalete giriyorum. Tuvalette çok lüks kokusuz ama tuvalet kâğıtları falan var yerlerde. Bide tuvaletin içinde bir çocuk klozeti daha vardı. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

17.06.2016 10:22:47

Selma Hanım

Sabaha karşı rüyamda eşimin normal alaturka tuvalete gittiğini gördüm çıkmadığını görünce gidip bakıyorum sessiz bir şekilde tuvalet göçmüş oda deliğinde bütün vücuduyla sıkışmış kalmış öylece bana bakıyor ben ne yapacağımı şaşırdım neresinden tutup çıkarayım yâda bastığım yerde göçer mi? diye düşünürken bağırdım beni kimse duymadı sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

03.08.2016 14:34:31

Batum

Rüyada bana ait olmayan mekânda çok sıkıştım, koşa koşa tuvalete gittim ve tuvaletin deliği yeşil deterjan jeli ile dolu olduğunu gördüm. Döndüm dışarda ki tuvalete girmeği düşündüm ama çok insan olduğu için geri gelip jel ile dolu tuvaletin yanında başka bir tuvalet olduğunu fark ettim orada idrarımı yaparken uykudan uyandım. Sizce ne anlam çıkartmalıyım ? 

20.06.2017 02:05:06


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook