ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Tren Görmek

Seyir halinde katar ( tern) görmek iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.

Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile rüya sahibinin iyilik göreceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.

Rüyada tren görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır. Bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Kişi trene uzaktan bakıyorsa haber alır. Trenin içinde ise sıkıntıdır. Kişi trende ateşçi ise zengin olacak demektir.

Rüyada bir trende seyahat etmekte oldugunuzu görmeniz, kisa bir yolculuga çikarak, kazanç elde edeceginize isarettir. Trenin bozulup yolda kaldiginizi görmek, hafif bir hastalik geçireceginize; yolda bir tren kazasi ile karsilasmak, bir tartismada sahitliginize basvurulacagina delalet eder.

Tren rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

21
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mete

Rüyada treni kaçırıyorum sonra arabaya biniyorum.

19.08.2013 10:14:04

Ayyıl

Tren raylarından karşıya geçerken tren hızlı geliyor ama yere yatıp tren üstümüzden geçiyor ama tren altı biraz yüksek olduğundan ve tam rayların ortasına yattığımızdan hiçbir şey olmadan ayağa kalkıyoruz.

04.10.2013 13:46:33

Mehmet T.

Rüyamda kaza yapan bir tren gördüm. Bir vagonunda tanıdığım birisi vardı ve o vagonu kurtarmaya çalışıyordum. Ve nitekim kurtarıyordum. Tam olarak anlayamadım, iyi bir şey mi, kötü mü?

26.11.2013 15:36:51

Ugur B.

Herhangi bir trenin kaza yaptığını gören kişi yakın çevresi ile bazı tartışmalar yaşayarak fikir ayrılığına düşer. Bu rüya çevrenizde söz sahibi olduğunuza fakat bazı davranışlarınızla tepki çekip, insanları daima kendi doğrularınız doğrultusunda yaşamaya zorladığınıza işarettir. Sanırım kötü ama davranışını düzeltirsen bu sorunu atlatabileceğin bir olay bu.

18.08.2015 11:05:04

Kara_sovalye

Rüyamda trenle Almanya’da roxsan diye bir şehre gidiyorum. Yanımda kızım ve torunlarım var. Yanlış istasyonda iniyorum valizim trende kalıyor. Trende giderken de denizi görüyorum sanki tren denizin üzerinden gidiyordu

07.10.2014 11:48:38

Fatma gul A.

Rüyamda, evimizi taşımak için tren geldi ve ben trenin arkasına duvara sıkıştım “İmdat” diye bağırdım.

09.11.2014 08:34:19

Mukaddes

Rüyalarımı yorumsuz bırakmayın. Teşekkürler.

27.11.2014 13:09:50

Sivaslı

Lunaparkta hızlı trene bindim ve tren hareket etmeye başlayınca beni tutan kilit açıldı ve aşağı sağ salim atlamayı başardım... :)

02.12.2014 13:50:46

Akostekci

Rüyamda trende yolculuk yapıyoruz ailemle fakat inerken çantalarımızı trende unutuyoruz ve ben gece boyu tren kovaladım, çok yoruldum :) Daha sonra yakaladım fakat birkaç parça eşya kurtarabildim, geri kalanını raylarda aramaya devam ettim. Çok ilginç olan ise sanki rüya değil de gerçek gibiydi...

22.01.2015 09:24:52

Can

İstasyonda tüm ailecek ve istasyon şefi ile birlikte trene binmek için ayakta trenin istasyona gelmesini bekliyoruz. Trenin uzaktan geldiği görünüyor. Şef trene dur işareti veriyor fakat tren durmadan yoluna devam ediyor. Hep birlikte bakıp kalıyoruz. Büyük oğlum kendi arabamıza binip trenin arkasından yetişmekle için hızla gidiyor. Biz de daha sonra ileride durur mu diye gittiğimizde, trenin durmadığını ve büyük oğlumun da yakalayamadığını görüyoruz. Daha sonra ne yapacağımızı şaşırmış halde uyanıyorum.

13.02.2015 10:33:19

MENDERES

Rüyamda bir adamla tirenin nasıl kullanıldığını gösteriyordu önümüze bir suru engel çıkıyordu her defasında geçiyorduk. Tireni raydan çıkarıp tekrar raylara sokuyordu ve şikayet edilen yere gittik. Koyun sürüsüne çarpmıştık o yerde yatan yaralı ve ezilmiş kanlar içinde koyunları gördüm. Anlamı ne olabilir? Açıklarsanız sevinirim. Saygılarımla.

19.04.2015 07:42:27

Gülhan

Merhabalar, ben son bir haftadır rahmetli babamı görüyorum rüyamda, son gördüğümde ben tepedeyim orada da tren yolu varmış. Ben tren yolunun bu tarafındayım babam ise öbür tarafta.  Babama “Geç” diyorum, tam geçeceği sırada babamın altında traktör beliriyor. Traktörle geçeceği sırada trenle kafa kafaya geliyorlar. Ben de “Baba geçme, tren geliyor” diyorum. Babam duruyor tren de duruyor, çarpışmadılar ama çok etkilendim. Nedir rüyamın anlamı?

09.08.2015 10:11:00

yuksel

Oğlum rüyasında rahmetli babası ben kızım ve torunumu tren kazasında boğularak öldüğümüzü görmüş bunun anlamını rica edeceğim.

28.05.2016 15:28:46

İzzet özel

Rüyada oğluma tren çarptığını gördüm

23.06.2016 21:20:23

ege

Yanımdakiler seyir halindeyken trenden atlarken, ben tren duracak ve öyle ineceğim dedim. Nitekim tren durdu ben indim.

24.06.2016 17:40:11


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook