ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Tosbağa Görmek

Rüyada tospaga görmek, zahid, abid ve ilim ehli bir kimseye isarettir. Rüyada kaplumbaga görmek, güzel koku sürünüp bezenen, boy ve endamini erkeklere arzeden kadina isarettir. Bazi tabirciler kaplumbaga hakim ve savcilarin reisine isarettir. Tabircilerden bazilari da alim bir kimsedir, dediler. Rüyada kaplumbaganin etini yemek, mala veya Nebilerin (Peygamberlerin) ilimlerinden bir ilme isarettir. Bazi tabirciler de bir kimse kaplumbaga etini yese, hayir ihsan ve menfaat ve mala kavusur, dediler. Rüyada kaplumbaga rastladigini veya ona malik oldugunu yahut evine soktugunu gören kimse, eski ilimlere vakif bir alim sebebiyle süphe ve tehlikeden kurtulur. Kaplumbaganin bir yol üzerine atilmis oldugunu görse, orada ihtimam ve itinaya sayan bir ilimin terk edilmis olmasina isarettir. Bazi tabirciler ise rüyada görülen kaplumbaga, hileye, haber arastirmaya, gizlenmeye ve silah tamir etmeye isarettir, dediler. Rüyada tosbaga görmek, zahit, abid ve ilim ehil bir kimseye isarettir.

Tosbağa rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Buket

Rüyamda kendimi iş yerinden çıkarken görüyorum. Uzaktan iki tane polis memuru görüyorum ki biri benim görüşüp dün görüşmeme kararı aldığım insan. Eve giderken yol üzerinde yaşlı bir adam bir şeyler satıyor tahta kaşıkla dikkatimi çekiyor ama yanına gidince bir sürü irili ufaklı su kaplumbağası görüyorum. “6 tanesi 30 TL” diyor ve o sıra yanımda kuzenim beliriyor 6 tane almaya karar veriyoruz. Satan adam bir tanesini benim elimin üzerine koyuyor. İrili ufaklı bir sürü su kaplumbağası gördüm.

17.08.2013 10:24:50

Selocan

Rüyamda hayır olsun inşallah. Akvaryumun dışında kalıp çırpınan çeşitli deniz canlıları görüyorum ve onları teker teker alıp suyun içine atıyorum, attıklarım suyun içinde canlanıyor ve yüzmeye başlıyorlar. Sizce bunun anlamı nedir? Teşekkürler.

12.09.2013 12:38:10

İrade

Ben rüyamda suya muhtaç bir tosbağa gördüm sonra onu ellerime alıp bir göl gibi bir yere bıraktım yani yuvasına. O da sevindi, benimle konuşup “Çok sağ ol” dedi.

04.01.2015 12:49:02

Gulay

Sahte kaplumbağa 3 tane gördüm tuvalette.

02.02.2015 14:03:29


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook