ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bal kabağı Görmek

Rüyada bir bal kabağı görmek, arkadaşınızın rezil olmasına tanık olacağınıza işarettir. Rüyada bal kabağı görmek, tanıdığınız, sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanların değişip sizi yarı yolda bırakacağına, Emin olduğunuz ve yolunda giden işlerinizin bozulacağına delalettir.

Bal kabağı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bal kabağı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bal kabağı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Koç

Rüyamda sarı bir kavunu kesiyorum ama içinden sarı üzümler ve neredeyse ceviz büyüklüğünde daha çiçeği üzerinde bal kabağı var. Ben ısrarla üzüm yedim. Kavunun tadını hiç alamadım ve çok şaşırıyorum. Yanımdakilere kavunun içinden nasıl üzüm çıktığına hayret ettiğimi anlatıyorum rüyamda. Ne demektir bu?

10.10.2014 16:20:02

Fahrettin

Annemin evinde bal kabağı gördüm.

31.10.2014 20:08:21

Meral Nur

Rüyamda Allah hayırlara vesile etsin. Kayınvalidemin bahçesinde bal kabağını doğramış eltim, reçel yapacak. Bana sende yap dedi, bende doğradım ama tam sararmıştı. Bu arada aile tüm bahçede, çok güzel saksıda çiçekler açmıştı. Etraf çok güzeldi, sonra birden kavga çıktı. Enişteler kavga etti. Çok etkisinde kaldım. Yorumlarsanız sevinirim.

24.10.2015 10:46:27


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook