Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bal arısı Görmek

(Bakınız; Arı) Rüyada bal arısı görmek, güler yüzlü, çalışkan, kazancı yerinde hayırlı bir adamla tabir olunur. Rüyada görülen bal arısı kazançla, bereketle tabir olunur. Rüyada bal arısını öldürdüğünü gören kişi maddi zarara uğrar. Rüyada arı kovanından bir şey çıkardığını gören kişi, ev halkı ve tanıdıklarına zulüm eder. Kovandan bir şey çıkardığı sırada arılar üzerine toplandığı halde ona eziyet vermedikleri ve onu sokmadıklarını gören kişi, akrabalarının aleyhinde toplanmasına, Toplanan arılar kendisini sokarsa aleyhindeki kişilerden zarar göreceğine, Arıların hücumundan dolayı öldüğünü görmek, o memleketten çıkıp gidileceğine işarettir. Rüyada bal arısını görmek, onu besleyen kimse için korku ile beraber bolluğa ve zenginliğe işaret eder. Kendisini bir arının soktuğunu görmek, kişinin kazancını kıskanan kimselerin bulunduğuna işaret eder.

Bal arısı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Üç Nokta

Rüyamda bal arısının önce saçlarımın arasına girdiğini sonra da kulağıma konduğunu gördüm. Pencereden dışarı sarktım uçup gitsin diye ama o kızdı. Beni soktu ve uçup gitti. Rüyamda aynaya baktığımda hem kulağımda, hem de sol yanağımda kırmızılık olduğunu görüyordum. Rüyamdan onun acısı ile uyandım.

02.04.2014 01:04:47


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim