ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Taşınmak Görmek

Bir durumdan başka bir duruma geçmeye; Bir yerden daha iyi bir yere taşınmak sevinçve mutluluğa, tersi olursa üzüntü ve kedere, geçim sıkıntısına delalet eder. ( ayrıca Bakınız; Eşya.)

Rüyada bir kimsenin bir evden bir eve tasindigini veya bir yerden diger bir yere tasindigini görmesi yolculuga isarettir.

Taşınmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Taşınmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Taşınmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Medyi

Rüyamda bulunduğum evden başka bir eve taşınıyordum. Bu arada savaş oluyormuş ve herkes bir taraflara kaçıyor. 2 adam, sözde beni korumak için evde misafir edecekmişim ve bunlar yabancı. Daha sonra oturup televizyon izliyoruz ama top ve mermi sesleri geliyor.

29.11.2013 09:16:50

Çigdem S.

Rüyamda büyük eve taşınmak üzereydim. Ama komşuları görünce istemedim. Köpekli bir komşu hoş geldine gelmiştir. Eski evimde teyzemle yengem İstanbul’dan Hollanda’ya misafirliğe gelmiştir. Hepimiz mutluyduk, teyzemin gelişine.

11.01.2014 14:02:42

Sibel

Rüyamda bir eve taşınmışız. Çok sevinmişim yeni bir eve taşındım diye. Birde rüyamda komşulardan eski halı kilim almışım eve koymak için. Birde ıslanmış peçeteler gördüm rüyamda. Çocuklar varmış. Onlar peçeteleri ıslatıp duruyorlarmış. Ben de onlara kızıyorum. Ayrıca rüyamda bir notebook alıyorum bilgisayar. Benim için güzel bir rüyaydı. Anlamı nedir acaba? Şimdiden teşekkür.

28.02.2014 12:22:50

Gecerıhtımı

Yıllar önce rüyamda benzer rüya görmüştüm birisinin kendi evinden toplanıp valizle çıktığını gördüm ve gerçek hayatta o kişi iki yıl sonra vefat etti! Bende bir şehirden bir şehre taşınma kararı aldım rüyamda ama valiz toplamıyordum. Acaba evinden taşınmak veya valizle çıkmak aynı anlamı mı taşıyor?

21.05.2017 14:13:02

Serkan S.

Bir ilden başka bir ile taşındığımı gördüm. Konum ve durum itibari ile şu anki evimizden daha iyi bi evdi rahmetli babam ve dayımda vardi. Taşınma işlemleri devam ederken eskiden bi tanıdığımla alacak yüzünden ağız dalaşına girdim ve ne amacla taşındiğımı bilmiyorum.

24.09.2017 07:35:45


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook