Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Sivilce Görmek

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bacen peşin cezaya delalet eder.

Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz, birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Doğrudan doğruya paradır.

Rüyada her tarafimizda sivilceler olustugunu görmek, utanacak bir is yaptiginizdan dolayi herkesten çekindiginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasinda vücudunda sivilce çiktigini, sonradan yarilip sari su veya irin aktigini görse, kurtulus ve zafere kavusur. Yine vücudunu yiyen ve eziyet verenBir seyi tuttugunu görmek yardim ve galebeye ve ganimet malindan istifade etmeye isarettir. Vücudunda sivilce, yara ve çiban gören kimse onlardan akan kanin kuvveti ve çoklugu kadar mala nail olur, Rüyada görülen vücuttaki fazlalik sahibine zarar vermedigi takdirde nimet ve hayrin ziyadeligine isarettir. Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek aniBir zenginlik ve sermayenin süratle gelisecegine isarettir. Sivilceler zulüm ve cezanin pesin olmasina da isarettir.

Sıkıntı ve hüzün demektir.

Rüyada herhangi bir yerinde sivilce çıktığını görmek; zenginliğe ve mutluluğa, sivilceyi koparmak; mal kaybına, kopardığı zaman acı duyarsa, çocuğunun öleceğine yada hastalanacağına, heryerinizden sivilcelerin çıktığını görmek; düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine aksine kendilerinin zarar göreceğine işarettir.

Sivilce rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Cihan

Rüyamda aynaya bakıyorum. Burnumun kenarında yüzümün çeşitli yerlerinde büyük büyük sivilceler gördüm. Anlamı nedir, acaba bir yardımcı olur musunuz?

09.09.2013 12:03:26

Papatya

Zengin olacaksın.

01.12.2013 09:40:04

Serap

Merhaba ben rüyamda koltuk altımı kesik ve içinden sivilce irinlerini temizlediğimi ve kıllar gördüm. Neye işaret bu? Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

08.11.2013 08:19:08

Mirage

Merhaba, ben rüyamda sol bacak dizkapağımın biraz üstünde göğüs ucu büyüklüğünde bir sivilce gördüm. Hafifçe sıkmaya çalıştım bir milim kadar su geldi. Anneme sorduğumda ise benimle hiç ilgilenmedi. Bu ne anlama geliyor acaba? Teşekkürler.

27.03.2014 08:38:32

Visitor_3690

Sağ tarafımda (Karın ve bel kısmının ortasında) sivilce çıkmış ve kurumuş. Sıkıyorum irinin ucu çıkıyor ama tam sıkamadan uyandım... Nedir?

14.11.2013 07:31:35

Mehmet

Rüyamda sivilcelerimin çok azaldığını gördüm. Ne anlama gelir?

08.02.2014 15:03:00

Nida

Rüyamda kollarımda ve ellerimde sivilceler gördüm ama her yerde vardı. Her noktasında küçük küçük ve kırmızı. Aynaya baktığımda yüzümde de olduğunu gördüm. Korktum ve hemen yüzümü yıkamaya başladım. Yıkadıkça yok oldular. Kollarıma da aynısını uyguladım ve geçtiler. Bu ne anlama geliyor?

23.02.2014 12:18:21

Rüyalar Meraktır

Rüyamda kuzenimin belinde yan yana 2 tane büyük sivilce gördüm. Anlamı ne olabilir?

21.03.2014 14:26:32


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim