Rüyada Sayı Görmek

Rüyada çift rakamlı sayı, hayra, tek rakamlı sayılar ise üzüntüye işarettir. Büyük rakamlı sayılar ise kazanç işareti olarak yorumlanır.

Rüyada çift rakamlı sayı, iyiye, tek rakamlı sayılar ise kötüye yorumlanır. Büyük rakamlı sayılar ise para kazanmak demektir.

Her sayının bir anlamı vardır. Rüyasında sayı saydığını gören kimsenin sorunları henüz bitmemiştir.

“Rüyada Sayı Görmek” üzerine 21 yorum

  1. Rüyada belirgin ve hayatta belli bir anlamı olan 10 gibi (10 numara kitap, 10 numara insan gibi günlük kullanımlar ile önemli bir sayıdır) sayılar görmek, hayatın içindeki bir yarışta, bir sıralamada veya bir kazançta bir iyi sonuç elde edeceğinizin göstergesidir.

 1. Rüyamda eşimle birlikte asansördeydik. Kaçıncı kata çıkacağımızı hatırlamıyorum ama asansörün bir anda 36.kata sonra 109.kata çıktığını görüyorum. Asansörden 109.katta inince, camdan dışarı baktığımda çok güzel deniz görüyorum…

 2. Ayrıldığım sevgilim rüyasında benim adımı ve 93 sayısını görmüş. Birde geçen rüyasında beni görüp gülüyormuş, sesli. Not: Arkadaşları uyandırmış, gülerken.

 3. Rüyamda tamamlanmamış bir evin merdivenlerinden çıkarken en son katta 11 numarasını gördüm. Katı bulamayınca bana 3. kattaki 4 numaralı eve gitmem söylendi. Bu rakamlar ne anlama geliyor?

 4. Akşam ki rüyamda, telefonda konuşuyorken bir adamla konuşuyordum. Bana bu tarihi verdi. Ben de yazmıştım. 13/09/15.

 5. Rüyamda seçime aday olarak katılıyorum iki tane rakiplerim ikisi de 69 oy alıyorlar. Ben 56 oy alıyorum ama 3 kişi seçileceği için hala ümidim var, fakat diğer seçimlerde de diğer grupların adayları benim aldığım oyu geçerlerse ben seçilemeyeceğim. Yorumlarsanız sevinirim. Hoşça kalın.

 6. Rüyamda garip bir köye geliyorduk, odalardan birinde duran adam da sol bileğime 220 yazıyordu. Sonra bacaklarımda ağırlık, tutup kaldırdığımda etek olduğunu gördüm sizce anlamı nedir?

 7. Rüyamda babamın mezar taşında 1938 ve 2000 gibi bir şey yazıyordu fakat orasını hatırlamıyorum yorumlar mısınız?

 8. Gelinimiz 36 yaşında çok güzel bir çocukla evlenip çok mutlu olacağımı söylüyordu. Ben 48 diye bir rakam zikrettim ama 36 ile alakalı değil… Yorumlarsanız sevinirim…

 9. Rüyamda birisi 3 düzine tavuk veriyor bana. Tavukların çıkışlarını hatırlıyorum sonra 3 düzine 36 eder diyorum. Tavuklara seviniyorum. Tavukların rengiyse kahverengi idi. Anlamı nedir acaba? Teşekkür ederim.

 10. Rüyamda duvara yazılmış 16 sayısını gördüm anlamı ne acaba? Şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir