ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Sarhoş Görmek

Sarhoş olduğunu görmek üzüntü ve kedere, sevinç içinde varlıklı yaşamaya yahut devlet ve saltanata; Sarhoş olup üstünü başını yırttığını görmek, nimet ve varlıktan azmaya, Şarapla sarhoş olmak haram mala, Korku içinde olan birinin kendini sarhoş görmesi hayra, Sarhoş olmadığı halde sarhoşmuş gibi davranmak olmayan şeyi kendinde var göstermeye yahut töhmet ve belaya; rüya sahibi salih biri ise Allah aşkına ve gönül sarhoşluğuna delalet eder. (Ayrıca Bakınız; İçki İçmek, Sarhoşluk Veren Şeyler.)

İşlerinizin kötü gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa neden olacak demektir.

İşlerinizin kötü gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa neden olacak demektir.

Kişinin düşüncesizce kendisine zarar vereceğine işarettir.

Rüyasinda sarhos oldugunu gören haram mal . kazanir. Kirmani'ye göre; bir içki içmedigi halde sarhos oldugunu gören, siddetli bir korkuya düser ve mali eksilir, içki içerek sarhos oldugunu gören islerinde zorluk çeker.

Rüyasında sarhoş olduğunu gören kimse, düşüncesizce hareket ederek kendine zarar verecektir. Yine sarhoş olduğunu gören, kafasız, kötü biri tarafında zarara uğrayabilir.

Rüyada sarhoş görmek; işlerin bozulacağına, bir korku yaşayacağına, bazı yorumculara göre ise; haram mal elde etmeye, zarara uğramaya, içki içtiğini görmek; yanlış davranışlar yüzünden çıkmaza girip işlerin bozulmasına işarettir.

Sarhoş rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Volkan G.

Başka birinin sarhoş olduğunu ve onunla kavga yaptığını görmenin, tabiri nedir?

04.08.2013 03:46:32

Ergenekon Asyalı

Başkasının sarhoş olduğunu görmek, o kişinin zarara uğrayacağı makam sahibi ise aşağılanacağı, itibarının azalacağı, sarhoş kişiyle kavga etmek o kişiyle bir husumetinin olduğu ve o kişiye karşı itibarının artacağına işarettir. Düşmanlarının olduğunu ve sırlarını kimseye söylememesi gerektiğine işarettir?

04.06.2015 05:44:15

Ebrugün

Rüyamda birlikte olduğum kişinin sarhoş olduğunu gördüm, kolumda. Güya bir yere gidip bir şey alacakmışız ama kafası iyi olduğu için onu bırakıp ben gidiyorum ve öğleki acayip yağmur yağıyordu, ıslandık ikimizde. Bunun anlamı nedir acaba? Şimdiden teşekkürler.

02.11.2013 09:40:56

ZAMAN FAKİRİ

Kendi evimde tanıdığım bir kızı gördüm “Sana geldim” dedi. Bana yakınlık gösterdi, ona dokundum ve onu dudağından öptüm fakat daha sonra kızı evimin içinde başkasıyla cinsel ilişkiye girerken gördüm (avret yerlerini de gördüm.) Sonra onlara bağırdım küçük bir çocuk onları seyrediyordu (seyreden sözde benim oğlum) hemen peşinden kızla ilişkiye giren çocuğu camide sarhoş gördüm. Cemaatle birlikte onu ayıpladık. Tabirini rica etsem.

24.07.2015 02:29:48


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook