ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ayçiçeği Görmek

Rüyada ayçiçeği görmek, şansın açılması ve sıkıntıların sona ermesi anlamına gelir. Kişinin rüyasında ayçiçeği ektiğini görmesi, faydalı bir iş yapacağına delalet eder. Ayçiçeğini topladığını gören kişi, hayatında başladığı işten sonuç alır ve bu durumdan faydalanır.

Ayçiçeği kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ayçiçeği görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ayçiçeği rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Şirin G.

2 yıldır sitenizden faydalanmaktayım. Rüyamda rahmetli annem bana ayçiçeği çekirdeği verdi. Ben de onları yedim. Sizden yorumunu rica ediyorum. Teşekkürler.

16.08.2013 10:03:48

Alpse

Rüyamda kuzenimin kılığına girmiş, cin görüyorum ve korkuyorum. Halam da yanımda, ona diyorum, “Sürekli görüyorum, istemiyorum” diye. Halam da yüzüme bir şey sürüyor. Daha doğrusu yüzümde gezdiriyor. “Seni rahatlatır, bu” diyor. Nedir bu diye bakıyorum, ay çiçeği... İlk defa gördüm, rüyamda. Yorumlarsanız, sevinirim. Teşekkürler.

28.01.2014 15:04:01

Gizemli K.

Rüyamda ahtapot ve ahtapotun parçalanmış olduğunu gördüm. Her yere saçılmıştı. Bunu bana yorumlarsanız, teşekkür ederim.

15.02.2014 09:52:05

Sinem

Rüyamda, annem mezarının üzerinde uyuyordu. Ben annemin baş kısmına gelen toprak üzerine konulmuş yastığa yattım ama uyuyamadım. Toprağı elimle hafif hafif eşelerken 22 yıl önce öldürdüğüm birinin delillerini oraya gömdüğümü hatırlayıp aramaya başladım. Kesekağıdı içerisinde ay çekirdeği buldum hala çok tazeydi. Annemi alıp anneannemin evine gittim. Anahtarımız yoktu, annem kilidi kırdı ev tertemizdi. Arada evde bir evsizin kaldığını fark ettik, çok korkunçtu. Annem eliyle onu kovaladı. Evde eski eşyaları denetlemeye başladık. Eski bir akrabayı gördük balkonda onunla da tokalaştık. Sonra ben oradan ayrıldım.

29.12.2014 16:15:00

Hakan G.

Rüyamda rahmetli olmuş babam benden ay çekirdeği almamı istedi. Lütfen rica etsem yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

16.01.2015 23:37:01

ASEREMRA

Merhaba, rüyamda ailem ile birlikte ay çekirdeği yiyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

20.08.2015 13:16:02


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook