ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Avret yeri Görmek

(Bakınız; Üreme Organları) Rüyada kendinizin veya bir başkasının avret yerini görmek birçok şekilde yorumlanır. Bu rüyayı görüş şekline göre, kötü bir şeyle karşılaşmak, ecelin yakın olması, büyük bir tehlike içinde bulunmak, kişinin yakınlarından birinin ölümü veya bulunduğu yerde büyük bir bela ve felaketin meydana gelmesine işarettir. Genel olarak avret yeri görmek, zenginliğe de yorumlanacağı gibi, çok evlat sahibi olmaya da işarettir. Rüyada bir kadının avret yerini görmek, uzun ömre delalet eder. Rüyada bir kadının bir erkeğin avret yerini görmesi ise, kötü bir haber alacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de, rüyada kişinin elbisesinin açılıp avret yerinin göründüğünü gören kimse utanmazdır. Avret yerinin açıldığını ve bundan dolayı utandığını gören kimse, kişinin düşmanlarının sevineceği bir hayatın içine düşer.

Avret yeri rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ben

Selamünaleyküm. Rüyamda arkadaşımın eşini yatağında altı ve üstü şeffaf bir şekilde giyinmiş, avret yerini izlemek. Bu hanıma hiç bir şekilde kötü bir düşünce beslememekle kardeşim gibi gördüğümü belirtmek isterim. Ama eşiyle aramızda bir zamanlar darılmamız vardı ama konuşuyorum kalbim kırılmıştı. Beni tanımamış olmasına rağmen, hanımına karşı yanlış yollarda olduğunu günah işlediğinden dolayı uyardım ama beni anlamadı neyse. Hikayenin yardımı olur diye yazdım, rüyam için. Teşekkür ederim.

03.11.2013 12:20:52

Defne K.

Rüyamda evimdeyim üstüm çıplak giyineceğim ama annem var kapıda merdivenlere oturuyor beni bekliyor. Bir anda bakıyorum avret yerim sadece upuzun kıllar var makasla keseyim diyorum biraz kesiyorum annem çağırıyor. Giyiniyorum çift kişilik yatak alacakmışız annemlere. Bakıyoruz bana tek kişilik birde çocuklara tek kişilik alacağız iki tanede onlara bakıyoruz yalnız benim normalde tek oğlum var ama iki tane yatak bakıyoruz öyle gördüm. Sizce neye yormalıyım?

09.09.2015 10:59:31


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook