Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Avret yeri Görmek

(Bakınız; Üreme Organları) Rüyada kendinizin veya bir başkasının avret yerini görmek birçok şekilde yorumlanır. Bu rüyayı görüş şekline göre, kötü bir şeyle karşılaşmak, ecelin yakın olması, büyük bir tehlike içinde bulunmak, kişinin yakınlarından birinin ölümü veya bulunduğu yerde büyük bir bela ve felaketin meydana gelmesine işarettir. Genel olarak avret yeri görmek, zenginliğe de yorumlanacağı gibi, çok evlat sahibi olmaya da işarettir. Rüyada bir kadının avret yerini görmek, uzun ömre delalet eder. Rüyada bir kadının bir erkeğin avret yerini görmesi ise, kötü bir haber alacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de, rüyada kişinin elbisesinin açılıp avret yerinin göründüğünü gören kimse utanmazdır. Avret yerinin açıldığını ve bundan dolayı utandığını gören kimse, kişinin düşmanlarının sevineceği bir hayatın içine düşer.

Avret yeri rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ben

Selamünaleyküm. Rüyamda arkadaşımın eşini yatağında altı ve üstü şeffaf bir şekilde giyinmiş, avret yerini izlemek. Bu hanıma hiç bir şekilde kötü bir düşünce beslememekle kardeşim gibi gördüğümü belirtmek isterim. Ama eşiyle aramızda bir zamanlar darılmamız vardı ama konuşuyorum kalbim kırılmıştı. Beni tanımamış olmasına rağmen, hanımına karşı yanlış yollarda olduğunu günah işlediğinden dolayı uyardım ama beni anlamadı neyse. Hikayenin yardımı olur diye yazdım, rüyam için. Teşekkür ederim.

03.11.2013 12:20:52


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim