ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Pire Görmek

İnsanları her vesileyle kınamayı meslek edilen, zayıf ve miskin kimseye, zayıf düşmanlara ya da Allah'ın ,c.c.- askerlerine; Pire ısırması, düşük yaratılışlı kimselerden gelecek üzüntü ve kedere ya da eline mal geçmesine, Pire bulmak elinize mal geçmesinne, Pire kanı, rezil kimselerden gelecek mala delalet eder.

Birisinin üzerinde veya başka bir yerde pire ve bit görmek, o kimsenin her bakımdan zayıflığına işarettir.

Birisinin pire ve bit görmesi, o kimsenin güvenilmez birisi olduğuna yorumlanır.

Birtakım insanlar sizin için kötülük düşünüyor. Eğer bir pire tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz, aşk hayatınızın sarsılacağı anlamına gelir.

Ele geçmesi güç paradır. Kişi pireyi yakalarsa parayı alır.

Ibni Sirine göre rüyada pire görmek, zayif düsmana yorumlanir. Üzerinde birçok pire toplanarak her yerini isirdiklarini gören, halk diline düser ve bundan zarar görür. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyada pire görmek hain, alçak, kötü sözlü bir adamla tabir olunur. Kendisini bir pirenin isirdigini gören, para kazanir. Rüyada yataginda elbisesinde birçok pirelerin bulundugunu görmek, hain ve alçak bir adamla karisinin veya ev halkindan birinin iliskisi olduguna delalet eder. Bir pire öldürdügünü gören, öyle bir adamin serrinden kurtulur. Bir baska rivayete görede: Rüyada pire görmek çok taan edici, zayif ve miskin bir kimseye isarettir. Pireler, Allah-u Tealanin askerleridir. Rüyada pirelerin isirdigini gören kimseye terbiyesiz kimseler taraf indan üzüntü ve tehdit erisir. Bazi tabirciler de, pire isiran kimseye mal isabet eder demislerdir. Kan çikmasi da böyledir. Pireler, zayif düsmanlardir. Pirelerin kani, terbiyesiz ve rezil kimseler tarafindan gelecek mala isarettir.

Birtakım insanlar sizin hakkınızda kötülük düşünüyor. Eğer pire tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz, aşk hayatınız sarsılacak demektir.

Birtakım insanlar sizin hakkınızda kötülük düşünüyor. Eğer pire tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz, aşk hayatınız sarsılacak demektir.

Pire rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

14
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mercimek

Ben rüyamda çevremdeki insanların üstünde pireler gördüm, onlara benden geçiyordu. Gördüklerimin bazılarını öldürmeye çalıştım, bunu yaparken elimi ısırıyorlardı. Yorumlar mısınız, lütfen? Gerçekten anlıyorsanız. Teşekkürler.

14.12.2013 12:03:16

Bitkin

Rüyamda küçük simsiyah bir yavru kedi geldi yatağın üstüne ve bir yığın kıyafetin üstünde gezindi. Kıyafetlerin üzerine çıktı. Korkusuz, korkusuz bana baktı ve bende sanki bir insanmışçasına tokat attım. Ve sonra birazda yavaş çıktı, gitti. Sonra halının üstünde zıplayan bir şey gördüm. Baktım ki pireler geziniyor. Bazıları karınca yumurtası gibi yumurtanın içinde hepsini öldürdüm, halıdakileri. Ama kedi her yerde gezdiği için ortalığı pire sardı diye korkuyordum. İlaçlamayı düşünüyorum. O odada yatmak zorunda olduğum için erteledim ve uyandım.

08.01.2014 07:23:51

Tuğba

Yavru bir kediyi ben ve bir erkek eli seviyorduk. Kedinin üzerinde bir pire gördüm ve elimi çektim. O anda sol elim çok kaşınmaya başladı. Elimin üzerine baktım, derimin altında birçok pire vardı. Hemen çeşmenin altına elimi koydum bol su ve klorik dökerek yıkadım, pireler dökülmeye başladı. Çok korktum vücudumu saracak diye. Ne anlama geliyor? Açıklarsanız minnettar kalırım. Teşekkürler.

24.01.2015 19:52:11

Asi

Ben dün gece rüyamda, bir arkadaşım bana yerde pire sirkelerini gösteriyordu “Aaaa asi bak, ne çok pire varmış sizde” diye söyleyip eşimin bacağında pireyi gösterdi. Ben ve eşim bacağına baktık, korktuk tabi “Aa yok ya, bu böcekmiş yerdekilerde çileğin şu kıl gibi siyah olan tüymüş” deyip bir anda uyandım. Acaba ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler.

04.06.2015 09:16:43

Vesile

Pire zıplaması görmek?

08.09.2015 21:02:02

Cuma K.

Rüyada pire avlamak nedir?

23.11.2015 17:52:55

Burak 43

Merhaba, elimdeki sivilce gibi bir şeyden devamlı pire oluştuğunu gördüm, kabuk bağlıyor sanki fakat pire gibi, silkeliyorum, tekrar oluşuyor, silkeliyorum tekrar oluşuyor. Onun öncesinde hoşlandığım bir kızın başka bir erkeğe baktığını gördüm

13.07.2016 06:43:28

Meriç.

Rüyamda arkadaşım bana evini pirelerin bastığını söylüyor. Yorumlarsanız sevinirim.

18.09.2017 18:05:56


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook