Rüyada Pilav Görmek

Gerek bulgur gerekse pirinçten olsun, pilav görmek, pişirmek yahut yemek rızka, çoğaylan ve artan mala; Pilava yoğurt katmak, bundan hoşlanmayan kimse için üzüntüye delalet eder.

Rüyada pilav görmek , o ana kadar iç yüzü bir türlü anlaşılamamış bir çok güç ve karışık meselelerin çözüme ulaşacağına işarettir.

Rüyada pilav görmek, o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır.

Hayırlı, temiz kısmettir. Başkalarına pilav veren, yoksulları sevindirir.

Rüyada pilav yemek, is sahasinda büyük bir basari kazanacaginiza; pilav pisirdiginizi görmek, yeni bir is anlasmasi yapacaginiza; baska bir kimseye pilav ikram ettiginizi görmek ise, islerinize yeni ortaklar alacaginiza delalet eder.

Rüyada pilav görmek ve yemek; aklınızda soru işareti belirten bazı soruların üzerine gitmeye karar vereceğinize, buhara pilavı yemek; sizde derin bir iz bırakan eski bir aşkın tekrar başlayacağına işarettir.

Pilav kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Pilav Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Ben rüyamda pilav gördüm, bana biri verdi ben doya doya yedim. Bir sonraki rüyamda kolumun kırıldığını gürdüm.

  2. Gerçek hayatta 15 gün önce ağır bir ameliyat geçirdim. Bu olayı tüm yakınlarım biliyor ve rüyamda ise amcamın gelini bana sesleniyor. “Annenle birlikte ziyarete gittik, orada senin iyileştiğini gördük, ben de annenle sana ziyaretten pilav getirdik. Sana gönderiyorum, sen iyileşeceksin” dedi. Ben de “Evet ben iyileşeceğimi biliyorum, sen gönder, ben alırım” dedim.

  3. Rüyamda eltim bana büyü yapıyordu. Bez bebekle beni öldürmeye çalışıyordu ve bez bebeğin içinden kemik ve pilav ve bilemediğim karışımlar vardı. Eşimi kıskanıyordu.

  4. Rüyamda kalabalık arkadaşlarla yemeğe gidiyoruz. Yemekte sadece pirinç pilavı ve kırmızı kemikli et var. Çok kalabalık ve yemek almak için sıraya giriyoruz. Sıra bir türlü gelmiyor sonra sıra bana geliyor ve benim tabağımı bir erkek alıyor. Ben de “Neyse beklerim” diyorum ama sıra bir türlü gelmiyor, aç kalıyorum. Arkadaşlar gidiyor ama ben hala yemek yiyemiyorum.

  5. Ben rüyamda tencerenin altında kalmış pilavı kaşıkla kaldırıp yiyordum sanki dibi tutmuş gibiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir