ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Parfüm Görmek

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir.

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir.

Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.

Parfüm kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Parfüm görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Parfüm rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

zırzırr

Rüyamda farklı kokuları bir şişeye dolduruyordum. Her bir kokuyu döktükten sonra da üzerine pamuk koyuyordum. Sonra çok güzel ferah bir koku oluştu ve ben elime döküp o kokuyu üzerime sürdüm. Sonra annem ben ve iki ablam bu içi pamuk ve parfüm dolu şişeyi alıp güya bana bu kokuları verip karıştırmamı söyleyen parfümcüye gidecekmişiz. O da bu şişeye fısfıs takacakmış, biz arıyoruz, tarıyoruz, bulamıyoruz. Hava kararıyor çok kötü kalabalık. Tekin olmayan bir yerdeyiz, bir umumi tuvalete gidiyoruz. Karanlık ürkütücü sonra büyük ablam çıkıyor oradan. Ben de arkasından çıkıyorum, onun yanına giderim annemlerde gelir diye. Annemle ablam içerde kalıyor sonra kalabalıkta ben ablamı bulamıyorum. Annemler de gelmiyorlar. Annemi aramaya çalışıyorum cepten ama arayamıyorum. Telefonda annemin ismi çıkmıyor öylece uyanıyorum yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

07.07.2013 15:10:25

Bayram

Rüyamda eski kız arkadaşım bana parfüm aldı fakat ben de ona aldım ama veremedim. Anlamı nedir rica?

01.08.2013 21:29:34

MUSTAFA P.

Rüyamda devlet başkanı ile beraber tuz gölünde sandal ile aramaya çıktık. Göle girip, gölden 1 şişe çok güzel bir parfüm çıkardım. Lütfen yorumlar mısınız?

30.12.2013 09:01:34

Sinem

Ben 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Rüyamda bir alışveriş dükkanında iki oğlan tarafından rahatsız edildim, beni kolumdan tutup sallıyorlardı ve ben de güvenliği çağırdım. Sonra güvenlik onları idam edeceğini söyledi ve ilk oğlanın ensesine bolca parfüm sıktı ve ben de şişeye bakıp kokladım. Sonra onun boğazını çevirerek idam etti ve ben ağlamaya başladım ve ikinci oğlanın idam edilmesini ve sesini duymak istemediğim için oradan uzaklaştım. Rüyalarımdan genellikle çok etkileniyorum. Lütfen bu rüyamı tabir eder misiniz?

10.01.2015 09:43:34


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook