ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Otomobil Görmek

Her çeşit binit vasıtası geçim için izlenen yol ve yöntemlere, kişinin benimsediği hayat tarzına, Otomobili rölantide çalışır halde görmek işlerde durgunluğa, Otomobili çalıştırıp hareket ettirmek işlerin açılmasına, Geniş ve rahat otomobil baht açıklığıına ve mutululuk unsuru olan şeylere delalet eder.

Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor anlamındadır.

Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor anlamındadır.

Rüyanızda bir otomobil kullanıyorsanız, hayatınıza hakimsiniz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yöneltiyor demektir.

Rüyasinda bir otomobil kullandigini görmek bulundugu iste basarili bir idareci olduguna; memur veya isçi degil de halkadan biri ise, onlar tarafindan sevildigine ve becerikliligi yüzünden onlarin hükümetle olan islerinde aracilik yaptigina delalet eder. Bir otomobilin içinde oldugunu görmek, bir suçtan dolayi tutuklanacagina ve sonra suçsuzlugu anlasilarak tahliye edilecegine delalet eder.

Bir otomobili kullanıyorsanız, hayatınıza hakimsiniz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor demektir.

Rüyada otomobile bindiğini görmek; hasta ise sağlığına kavuşacağına, hareket halinde otomobil görmek; kazançlı yeni bir işe başlamaya, duran otomobil görmek; işlerinizin kötü gideceğine, taksiye binmek; iyi bir yolculuğa çıkmaya, otomobil çarptığını görmek; rüyayı görenin bir kaza geçireceğine işarettir.

Otomobil rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

yılmaz

Merhaba, otomobil kullandığını ve bu otomobili yeni satın aldığını görmenin manası nedir?

16.07.2013 10:25:28

Sevda

Rüyamda otomobile binmiştim tanımadığım bir adam kullanıyordu. Birden arabayı durdurdu 4 kişi adama vurdular, soyguncularmış daha sonra onların elinden kaçtım. Yolda sigara yakıp minibüse bindim iki kadın “Arabada sigara içiyorsun” dedi. Ben de ayağımla ezerek söndürdüm. Kadının biri “İki kez çekti söndürdü” dedi. Rüyamın yorumu nedir?

01.08.2013 22:17:45

Bahadır T.

Eşimle otomobil içinde suya dalıp geçtik. Sonra da yola çıktık ve yokuştan inerken kısa süre uçtuk.

20.12.2013 07:25:22

Hoca37

Şehirlerarası seyahat ediyorken, otobüs mola verdiği zaman ben ve diğer bir yolcuyu almadan hareket etti. Arkasından koştum, bağırdım, seslendim, fakat yetişemedim. Durmadı, gitti. Uyanmışım.

07.01.2014 12:52:34

Okaya

Eski karımla beraber aldığımız otomobili, eski karım mal kaçırmak için başkasının üzerine geçirmiş, mahkemede ispat edemiyorum. Ben de “Yalancı arabasının deposuna ateş doldursun” diyorum. Bir müddet arabanın deposunu dolduramıyor, huzursuz olduğu için arabayı satıyor. Yeni araba alıyor, bunun deposunu dolduruyor ama aracın elektrik arızası varmış. Çalıştırınca bu araç patlıyor ve içinde ölüyor.

09.10.2014 11:28:13

Sabo

Rüyamda beyaz güzel bir araba gördüm. Fakat araba duruyordu. İçinde de değildim.

11.01.2015 15:13:34

Turgut

Sarı otomobil görmek nedir?

16.01.2015 10:17:15


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook