Rüyada Marul Görmek

Rüyada marul görmek , çok ihtiraslı ve doymak bilmeyen birisi ile tanışacağınızın işaretidir.

Rüyada marul görmek, çok hırlı ve aç gözlü birisi ile tanışacağınız işaret eder.

Paradır. Marul ne kadar güzel ve büyükse para da o kadar bol ve hayırlı olur.

Rüyada marul görmek, sihhata isarettir. Bazi tabirciler marul gösteris ve mala isarettir, demislerdir.

Marul kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Marul Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Yanımda tanımadığım birisi ve kar fırtınası var. Yerde büyük bir çukur var içinde de bir marul duruyor. Bu ne demek?

  2. Ben market gördüm ve marketteki eşyaları yeni yerleştiriyorduk. Kalabalık açılış için ikramlar veriyorduk marul, muz gördüğüm ürünler. Sonra ev buzdolabı varmış, kapağını açıyorum buz buharını görüyorum. İçinde bana ait cipsler ve çikolatalar varmış. “Bunları bana almıştı. Alayım unutmayayım” diyorum. Sonra kapının önüne çıkıyorum ve büyük halk otobüsünün bulunduğum kapıya doğru geliyor, kalabalığa doğru ve ben de altından çıkıyorum. “ölmemişim” diyorum. Birde 3 kişi ya da 4 kişiyiz tam hatırlayamıyorum işleten yani çalışan. Aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

  3. Rüyamda saçım önce normal bir saçtı ama sonra arkasına doğru bir bakıyordum marul olmuş arkası. Birde yara gördüm saçımda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir