Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada görülen küçük kurtçuk, kiz; kurtçuklar da kizlardir. Rüya sahibinin kaminda hisettigi küçük kurtlar, onun malindan yiyen aile ve akrabasindan olan kimselerin üzüntü ve kederidir. Et yiyen veya yemeyen kurtlar, rüya sahibinin baskasinin malindan yiyen ailesidir. Bir kimse arkasindan çiktigini gördügü kurtlar, o kimsenin torunlaridir. Kurtlarin kendi agzindan çiktigini gören kimsenin ailesi kendisine hile yapmak isterler, fakat onlarin hilesinden kurtulur. Kendisinin müdahalesi olmaksizin karnindan kurtlarin çiktigini gören kimse, serli bir kavimden uzak olur ve bu hal de kendisi için seref ve temizliktir. Rüyada vücuttan kurtlarin çikmasi, üzüntü. keder ve zararin gitmesine isarettir. Kurt, akrabadan bir düsmandir, tpek kurdunu görmek, onlardan menfaatin gelmesine isarettir. Bir kimse ipek kurtlarindan bir sey görse, mala nail olur. Bazi tabirciler ipek kurdu haram mala ve korunulacak kuvvetli olan seylerin elde edilmesine isarettir, dediler.

Kurtçuk rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Deli emo

Rüyamda lavaboda ellerimi yıkarken avuç içimden sürekli kurtçuklar akıyordu. Sabunlayıp yıkıyordum, avucum sonradan delik delik oluyordu.

17.09.2013 21:29:40

Zpylmz

Aynı rüyayı ben de bu sabah gördüm.

23.11.2013 12:09:06

Ayşe

Evimin normalde olmayan sanki ytong tarzı ile yapılmış bir bölüm duvarlarından ve tavanından kurtçuklar çıkıyordu. Aynı zamanda evde bulunan yakın bir arkadaşımda bel bölgesinde bulunan 3-4 tane içinde siyah kitleler bulunan (büyük değil) oluşumları gösteriyordu ve bakmak istemedim. Doğuştan olduğunu ve aynı şekilde baş bölgesinde de olduğunu söyledi. O sırada ölmüş olan babam eve seyahat kartını almaya geldi ve arkadaşım ilgilendi. Yorumlarsanız sevinirim.

03.10.2013 10:39:13

Gonca

Rüyamda burun deliğinin önünde duran kurtçuğun dokunduğumda ağzıma girdiğini gördüm. Panikleyerek ağzımı açtığım da ağzımın içinde de 6-7 kurtçuğun olduğunu fark ettim, tükürerek atmak istesem de başarılı olamadım. Yorumlarsanız sevinirim.

07.10.2013 23:43:29

Ayşe Gül

Rüyamda gördüklerim için hem böcek hem de kurtçuk kelimelerine baktım. Rüyamda uyandığımda evimde çamaşır makinesinden çamaşırları çıkarırken, çamaşırların arasından hatta her yerden çok küçük bir sürü, evin her eşyasının içinden beyaz kurtçuklar çıktı.

20.02.2014 01:00:35

A.Sarı

Rüyamda saçlarımın arasından kurtçuklar dökülüyordu. Ne anlama gelir?

15.03.2014 15:49:39


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim