ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada görülen küçük kurtçuk, kiz; kurtçuklar da kizlardir. Rüya sahibinin kaminda hisettigi küçük kurtlar, onun malindan yiyen aile ve akrabasindan olan kimselerin üzüntü ve kederidir. Et yiyen veya yemeyen kurtlar, rüya sahibinin baskasinin malindan yiyen ailesidir. Bir kimse arkasindan çiktigini gördügü kurtlar, o kimsenin torunlaridir. Kurtlarin kendi agzindan çiktigini gören kimsenin ailesi kendisine hile yapmak isterler, fakat onlarin hilesinden kurtulur. Kendisinin müdahalesi olmaksizin karnindan kurtlarin çiktigini gören kimse, serli bir kavimden uzak olur ve bu hal de kendisi için seref ve temizliktir. Rüyada vücuttan kurtlarin çikmasi, üzüntü. keder ve zararin gitmesine isarettir. Kurt, akrabadan bir düsmandir, tpek kurdunu görmek, onlardan menfaatin gelmesine isarettir. Bir kimse ipek kurtlarindan bir sey görse, mala nail olur. Bazi tabirciler ipek kurdu haram mala ve korunulacak kuvvetli olan seylerin elde edilmesine isarettir, dediler.

Kurtçuk rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

33
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Deli emo

Rüyamda lavaboda ellerimi yıkarken avuç içimden sürekli kurtçuklar akıyordu. Sabunlayıp yıkıyordum, avucum sonradan delik delik oluyordu.

17.09.2013 21:29:40

Zpylmz

Aynı rüyayı ben de bu sabah gördüm.

23.11.2013 12:09:06

Ayşe

Evimin normalde olmayan sanki ytong tarzı ile yapılmış bir bölüm duvarlarından ve tavanından kurtçuklar çıkıyordu. Aynı zamanda evde bulunan yakın bir arkadaşımda bel bölgesinde bulunan 3-4 tane içinde siyah kitleler bulunan (büyük değil) oluşumları gösteriyordu ve bakmak istemedim. Doğuştan olduğunu ve aynı şekilde baş bölgesinde de olduğunu söyledi. O sırada ölmüş olan babam eve seyahat kartını almaya geldi ve arkadaşım ilgilendi. Yorumlarsanız sevinirim.

03.10.2013 10:39:13

Gonca

Rüyamda burun deliğinin önünde duran kurtçuğun dokunduğumda ağzıma girdiğini gördüm. Panikleyerek ağzımı açtığım da ağzımın içinde de 6-7 kurtçuğun olduğunu fark ettim, tükürerek atmak istesem de başarılı olamadım. Yorumlarsanız sevinirim.

07.10.2013 23:43:29

Ayşe Gül

Rüyamda gördüklerim için hem böcek hem de kurtçuk kelimelerine baktım. Rüyamda uyandığımda evimde çamaşır makinesinden çamaşırları çıkarırken, çamaşırların arasından hatta her yerden çok küçük bir sürü, evin her eşyasının içinden beyaz kurtçuklar çıktı.

20.02.2014 01:00:35

A.Sarı

Rüyamda saçlarımın arasından kurtçuklar dökülüyordu. Ne anlama gelir?

15.03.2014 15:49:39

Dml

Aynı rüyayı ben de gördüm. Ne acaba anlamı?

07.07.2014 08:23:35

Kardelen

Aynı rüyayı bende gördüm saçlarımdan beyaz kurtlar dökülüyordu.

12.04.2017 16:22:36

Sezgin

Selamünaleyküm. Bu gece rüyamda bir koyunun boğazına aşırı şekilde kurtçuklar girmişti. Galiba ben de onu temizlemeye çalışıyordum. Bu neye delalettir? Bilginiz var mı acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar.

06.05.2014 17:00:17

Kemal Ç.

İki alt dişimin arasından kurtlar çıktı, hayırdır inşallah.

30.09.2014 08:33:48

Ayşe

Her tarafı kurtçuklar kaplıyor. Bütün duvarlar kırmızı renkli, minik minik kıl kurtları var.

19.10.2014 11:50:20

Mehmet D.

Rüyamda vücudumda beyaz kıl gibi ince kurtçuklar çıkıyordu, temizlendikçe çıkıyordu. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla.

14.12.2014 07:55:35

özlem

Rüyamda kocaman iri iri fareler görüyorum, benim odamın tavanı açıkmış ve tavan arasını görüyorum fareler ordan geliyormuş kahve rengi fareler sonra ben daire kapısını açıyorum çatı katından fareler merdivenden aşığaya iniyorlar. Kimisi benim evime giriyor salona kadar koştular odama diğer farelerin yanına gittiler ama çocuk odasına gitmediler, mutfağa bile girdiler kimisi de merdivenden aşağıya gitti. Apartmannın altına doğru sonra geri çatıya koştular, eşim, kaynanam, kaynatam bu patkan faresi diyorlar bana. Tavan arasından nasıl senin odana gelir diyorlar. Bendde gelin bakın benim odamın tavanı açık çatı katını görüyorum ben diyorum, çocukların odasına bari gitmeseler diyorum. Neyse eşim, annesi, babası geliyor ama tavan kapalı bembeyaz oluyor yok işte tavan kapalı senin odanın tavanı bembeyaz kapalı sen rüya görmüşsündür diyorlar bana. Rüyamda rüya görüyormuşum ve onların sen rüya görüyorsun demesiyle rüyamda rüyadan uyanmışım fakat rüyamda uykudan kalkıyorum 2 tane iri irir kedi kadar kocaman fare yanıma geliyor kahve rengi fareler zıplıyorlar yanımda koşuyorlar ve üzerli iğrençti vıngır vıngır kurtçuk dolu ve onlarda iri iri kurtçuklarda kahve rengiydi kıpır kıpırlardı ben normalde pek rüya hatırlamam nadirdir hatıladığım rüyalar ama bu rüyamı en küçük ayrıntısına kadar hatılıyorum hatta ben bu rüyamı sabaha karşı gördüm ve bu rüyamın etkisiyle rüyamda korktum ve uyandım zaten genelde uykumdan hep korkarak uyanırım okuyarak yattığım halde. Neyse bana yardım edin ne olur, bu rüyanın anlamı nedir sabah kalktığımdan beri aklımda unuttuğum zaman bile birşey oluyor bir anda bu rüyayı hatırlıyororum. O farelerin büyüklüğü kahve rengi olmaları ve üzerlerindeki o kurtçuklar o kadar büyük kutcuklardı ki hareket ediyorlar. Onlarda kavrengiydi farelerde hareket ediyorlardı ama kurtçuklar üzerlerine yapışmış gibi düşmüyorlardı çoktu vıngır vıngırdı çok etkilendim ben bu rüyadan. Neye delalet eder, işaret eder ne olur yorumuma cvp yazın ilginiz için şimdiden teşekkürler.

19.12.2014 00:18:19

Devrim D.

Rüyamda kurt gördüm ama başka yerde duruyordular önümde öyle, hiç temas etmedik. Ne anlama geliyor?

19.12.2014 23:08:27

Nurcihan A.

Rüyamda banyo yapmak için musluğu açtığımda suyla birlikte bir sürü kurtçukta geldi. Su da hiç temiz yer kalmamıştı ve çok fazlaydı.

05.01.2015 08:58:08

Emine B.

Rüyamda yanımda annem vardı. Halıdan ses geldiğini gördüm, altını kaldırdım. Avuç içi kadar köşesi asit dökülmüş gibi kaynıyordu ve yakından baktım da beyaz kurtçuklar olduğunu gördüm. Gitsinler diye halıya zarar vermesin, temizlensin diye üstlerine sıvı bir şey döktüm. Yarısı yok oldu ama hepsi gitmedi. Manası nedir?

07.01.2015 10:57:49

Miharbi

Rüyamda eşim beni, vücudumda kurtların yapışık olduğunu, evde yerlere döküldüğünü ve kendisinin de bu kurtları yerden topladığını görmüş. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

10.01.2015 18:34:43

Anonim

Rüyamda banyoda iken ön tarafımdan kurtların çıktığını gördüm. Yorum bekliyorum. Teşekkürler.

27.02.2015 16:49:34

Benan

Rüyamda annemi hastaneye götürüyoruz, ameliyata alıyorlar. Doktorlar annemin dişlerindeki küçük kurtçukları temizlediklerini söylüyorlar. “Yediği bir şeyden kurt oluşmuş, onun için ameliyata aldık” diyorlar. Sonra annemi görüyorum yatakta iyi, bizimle konuşuyor. Yorumlarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.

04.06.2015 09:40:55

Lalala

Rüyamda elbisemin üzerine tırmanmaya çalışan küçük kurtçuklar vardı, ben silkelemek istediğinde her seferinde üzerimde daha çok çoğalıyordu. Nedir bunun tabiri? Teşekkürler.

22.07.2015 12:23:25

merve

Rüyam da kavanozun içinde kurtçuklar vardı. Kavanoz birden çatladı kurtçuklar kaçtı ben de onları arıyordum. Sonra buldum örtünün üzerine koydum

15.07.2016 14:37:04

Ece Ö.

Evimin ahşap çatısı kurtlanmış binlerce kurt zemine dökülmüştü üzerlerine bastım.

11.01.2017 13:32:17

Mustafa

Rüyamda sol tarafımdan kolumdan aşağısı bel bükümü hizasında kendi elimle kurumuş sivilce sıkar gibi o bölgeyi sıkma ihtiyacı duydum. Sıkınca ilk başta kuru bir parça çıktı ve yine sıkmaya başlayınca oradan iri kurtlar çıkarttım. Avcumun içine 5 ya da 6 tane koyduktan sonra çıkan bölgenin içi sanki çürümüş gibi beyaz renkli bir sıvı ile çürümüş iç gibi idi. Sonra yanımdaki bayan bunlar kurt deyip baktı ve yere attık. Sonra içini kurtlar dolmuş dedi ve karın boşluğumdan doğru ikiye diklemesine doğru açtık. Bir baktık ki içimin her yeri kurtlarla dolu hemen ben ellerimle o kurtları temizledim.  Hepsini çıkartmışım sonra doktora baktıralım dedi, yanımdaki bayan arkadaş. Akşam vakti nerden buluruz doktoru deyip bir anda doktor çıktı. Baktılar incelediler ameliyat olması gerekiyor dediler.

Bende deriyi kaldırıp bir daha baktığımda içimde hiç kurt ve kurtçuklar kalmamıştı. Güldüm içim tertemiz olmuş ve sadece yaralarımın iyileşmesini bekleyecektim. Rica etsem yorumlayabilir misiniz?

17.03.2017 16:13:50

Sultan K.

Hayırlı aksamlar

 

Rüyamda küçük küçük kurtçuklar gördüm bir yabancının evinde

 

Tabir ederseniz sevinirim

 

Teşekkürler

03.11.2017 18:53:58

elif m.

Rüyamda diş macununun kapağını açıyorum. içinden tombul beyaz bir kurtçuk çıkıyor. manası nedir?

09.12.2017 07:05:37


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook