Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Koşmak Görmek

Sıkıntı ve ıstırap verecek şeylere, işleri aceleye getirmeye ya da hırslı davranmaya delalet eder.

Rüyada koşmak, sağlık durumunun hafif bir şekilde bozulacağına yorumlanır.

Zengin olacağınız ve yüksek bir pozisyona yerleşeceğiniz anlamına gelir. Koşarken düştüğünüzü gördüyseniz, itibarınızın sarsılacağına işaret eder.

Rüyada koşmak, kişinin çok büyük istekleri ve amaçları olduğuna işaret eder. Kişi eğer çıplak ayakla koşuyorsa bütün amaçlarına ulaşır.

Rüyada uzun bir yolda tek basina kostugunu gören, müjdeli bir haber alir. Bir yaris için kafile halinde kostuklarini görmek, arkadaslari tarafindan kendisine verilecek kötü bir habere delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kosarak bir yerden diger yere gitmek rüya sahibinin kalbini sikistiracak ve izdirap verecek haberleri duymasina yahut arkadaslari ve dostlari ile yapilan sohbetlerde sikisip daralmasina isarettir.

Koşmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

wolf time

Rüyamda babamla birlikte otobüse binecekken o binemiyor ve otobüsün peşinden koşup duruyordu. Ben şoförü uyardıktan sonra binebiliyordu. Ne anlama gelir çok merak ediyorum.

01.07.2013 16:41:06

Pikare

Merhaba,

Rüyamda bir arkadaşımla yokuş aşağı gülerek koşuyorduk. Arada cadde çıkıyordu ve caddeden araba geçiyordu. Arabanın geçmesini bekleyip tekrar koşmaya devam ediyorduk.

Anlamı hakkında geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Teşekkürler.

18.07.2013 09:04:41

Saliha

Her şeyin hayırlısı.

30.11.2013 21:51:14

Asilaz

Yeni ayrıldığım kız arkadaşım ile birlikte koşuyorduk ve çok mutluyduk, sürekli gülüyorduk.

19.08.2013 09:21:27

ANIL Ö.

Rüyamda kıvrımlı asfalt ama pürüzsüz bir yolda koşuyordum. Önümde hızlı bir şekilde bisiklet kullanan birini görüyorum ve onu geçmeye kalkışıyorum. Ayağıma bakıyorum ve güzel ayakkabılar var ve içimden bu ayakkabılar sayesinde bu kadar hızlı koşuyorum, diyorum ve bisiklete de bayağı bir fark atıyorum ama haddinden fazla hızlı koşuyorum, koşarken de çok mutlu hissediyorum kendimi. Nasıl bir olaya işarettir? Hayırdır inşallah...

11.09.2013 14:26:22

Selim

Rüyamda bir yere gitmem gerekiyor, koşuyorum istediğim yere ama tam gücümü veremiyorum sanki bir şey beni tutuyor, yoruluyorum, arkadaşımdan bisiklet istiyorum. Bisiklette çok zorluyor, gitmiyor ama zorluyorum kendimi alacağımı alıyorum ve bütün zorlanmalar kendini hıza veriyor, çok hızlanıyorum. Çok güzel rüyaydı. Koşmak ve bisiklet sürmek en büyük zevklerimden zaten ama zorlanmam ne manaya geliyor? Hayırdır İnşallah ama tabir doğru çok büyük hedeflerim var. Hayırlısı olur İnşallah.

22.10.2013 14:13:13

Erdem

Bir yolculuğa çıkıyorum. Arabayla bir yerden bir yere gidiyoruz. Gittiğimde arabayı park halinde bırakıyorum. Koşuyorum hiç durmadan.

12.01.2014 20:07:07

Marco

Senin hala aşık olduğuna delalettir...

14.01.2014 19:33:58

Koray

Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Babanıza çok faydalı bir evlat olacaksınız.

17.03.2014 13:41:58

Karababa

Bir otelde, sonu duvar, çok uzun bir koridorda, gözlerim sımsıkı kapalı, çok hızlı sanki kendi iradem dışında koşuyorum. Duvar olduğunu ve çarpacağımı biliyorum ama gözlerimi açamadığım için nerede durmam gerektiğini bilemiyorum. Tahmini olarak düşünüp duvara çarpmadan duruyorum. Ve gözlerimi çok zor açabiliyorum.

29.03.2014 11:56:09


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim