ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kirpi Görmek

Hile yapmaya, insanların ayıbını araştırmaya, gizlenmeye, insanın kendisi için skladığı şeye; dar gönülle, stresli, merhametsez ve çabuk sinirlenen bir kimseye delalet eder.

Rüyada kirpi görmek, yaşamınızda yeni bir döneme gireceğinizi, doğru ve önemli kararlar vereceğinizi ve bu kararlarınızda başarıya ulaşacağınızı işaret eder.

Rüyada kirpi görmek, yaşamınızda yeni bir döneme gireceğinizi, doğru ve önemli kararlar vereceğinizi ve bu kararlarınızda başarıya ulaşacağınızı işaret eder.

Kişiye nazar değmiş demektir.

Rüyanizda kirpi görmeniz, inandiginiz ve itimat ettiginiz kimselerin sizi aldattiklarina; bu yüzden itibarinizin siz farkina bile varmadan sarsildigina, herkese aldanmamaniz için daha dikkatli davranmaniza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kirpi görmek, kalbi dar ve gönlü sikintili sefkati az ve çabucak sinirlenen bir kimseye isarettir. Rüyada kirpiyi görmek, hileye, onun bunun ayibini arastirmaya, gizlenmeye. serre ve kisinin kendisi için sakladigi seye isarettir.

Kirpi rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sema

Gördüğüm bir rüyayı anlatacağım. Ne anlama geldiğini açıklarsanız, çok sevinirim. Elma yiyecekmişim, bir ısırmışım çürük. Yere atmışım. İçinden beyaz büyükçe bir kurt çıkmış. Kurt elmayı kemirdi biraz ve elmanın içinden tüylü kara bir şey çekiştire çekiştire dışarı çıkardı. Bir baktım, bir ufak tefek bir kirpi. Sonra patır patır elmadan bir de serçe kuşu çıktı. Kanatlanıp benim üzerime konmak istercesine uçtu, uçtu, elimi kaldırdım kondu sonra yine uçtu. Derken bir baktım kirpinin yanında aynı diğer kirpinin aynısından bir kirpi daha vardı. Bu kadar. Açıklamasını rica ederim.

16.01.2014 17:28:50

Tanju

İyi günler, ben rüyamda derenin kenarındayım. Halamın oğlu ile kirpiği tutmuş, derisini yüzüyor görüyorum ama ben kirpiğe elimi bile sürmedim. Yorumlarsanız sevinirim.

24.11.2014 13:54:27

Elif Elif

Rüyamda beyaz ve seyrek dikenli bir kirpi gördüm çok sevimliydi kendisi ve hareketleri. Eve götürüp ablama gösteriyorum o da çok seviyor. Kirpinin uykusu gelmiş diye ona özel bir yer hazırlıyoruz.

28.11.2014 16:13:34


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook