Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kırkayak Görmek

Can yakan, tehlikeli, kötü niyetli düşmandır.

Rüyada kirkayak görmek, akrep gibi tabir olunur. Ancak aralarindaki fark kirkayagin düsman bir kadin olmasidir.

Kırkayak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kırkayak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kırkayak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gökmen

Eşim rüyasında kırkayak görmüş, çevresinde de kara böcekler çıkıyor. Köpek seviyorken tüylerinin arasından siyah böcekler çıkıyor sonrasında da kırkayak. Anlamı nedir, acaba? Teşekkür ederim...

26.08.2013 09:29:40

MEHMET D.

Rüyamda 10-15 cm lik bir kırkayak sol kolumdan ısırdı. Kırkayağı tutup çekiyorum, sünüyor fakat zor bıraktırdım. Isırdığı yerde biraz şişme oldu, içinde yavrularını bırakmış. Ben de sıkarak ısırdığı yerden kırkayak yavrularını tek tek çıkardım. Anlamı nedir? Ne hayırdır acaba? Teşekkürler. İyi çalışmalar.

10.10.2013 08:22:46

Muamma

Rüyamda evimin duvarlarında yatağımın altında kırkayaklar ve tırtıllar geziyordu, çok uzundular, arayıp bulmaya falan çalışıyorduk... Neye delalet, acaba?

21.10.2013 13:36:10

Deniz

2 metre kalın, rengi siyah kırkayağın göğsünden geçmesi, nedir?

02.01.2014 07:49:23

Orome

Dost sandığın bir bayan, aslında sana düşmanlık besliyor. Dikkat et.

23.02.2014 00:12:53

Şükran

Merhaba ben rüyamda kırkayak gördüm, evimin dışında ama süpürgeye çekiyordum, kırkayağı. Manası nedir? Şimdiden teşekkürler.

11.02.2014 19:21:32


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim