Rüyada Kıl Görmek

İnsan vücudunda görülen kıllar uzun ömre, mal ve dünyalığa, anrmal şekilde kılanmak borçlanmaya, Kıl satmak dünyayı ahirite tercih etmeye, dine önem vermemeye, Hayvan kılları rızık ve mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Yün.)

Bol para kazanmaya ve paranın getireceği mutluluk ve rahata işaret eder.

Bol para kazanmaya ve paranın getireceği mutluluk ve rahata işaret eder.

Dedikodu, sıkıntı, iftira, sinir bozukluğu, acı sözdür.

Rüyada kil görmek mal ile yorumlanir. Biraz kil bulugunu görenin eline buldugu kadar mal geçer. Kil yedigini gören, haram mal kazanir. Bir kadin kil yedigini görse, hamile olur. Yikanmak için vücuduna kil sürdügünü görmek, iki sekilde tabir olunur: Borcunu ödemek ve gereksiz para harcamak.

Kıl kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Kıl Görmek” üzerine 35 yorum

 1. Rüyada ayaklarından tüyleri almak, kılları almak ne anlama gelir? Bir de bir hamamda, bir başka kadın tüylerimi çekti?

 2. Rüyada bir kadının sırtından ve bacaklarına kadar kıl gördüm. Anlamını yazar mısınız?

 3. Rüyalarımı gördüğüm gibi rüya tabirinde bulamıyorum. Mesela göğüs kıllarının tıraşı yok. Nasıl yorumlanır?

 4. Eşimin burnundan saç çekiyorum. Bir avuç dolusu saç çektim hala sonu gelmedi. Anlamını yazarsanız sevinirim.

 5. Sarı tereyağı içinde siyah kıl vardı ve kılı çekip tereyağın içinden aldım. Ne anlama geleceğini öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

 6. Merhaba, ben dün gece rüyamda ağzımda kıl dönmüş ve damağımdan cımbızla kıl çekiyordum. Bunun yorumunu bulamadım bana yardımcı olur musunuz?

 7. Belden aşağı dizlerime kadar simsiyah kıllanmışım. Sadece bacaklarımın iç tarafı, yan taraflar temizdi. Yorumlarsanız sevinirim.

 8. Rüyamda koltuk altı kıllarım o kadar uzundu ki anlatamam, onları elimle kopartmaya çalışıyordum. Onların uzunluğundan utanıyordum, böyle ortalıkta dolaşılmaz diyerek koparmaya çalışıyordum. Anlamını yazmanız mümkün mü? Teşekkür ederim.

  1. Kol altlarımda siyah, uzun kılları koparmaya başladım ve de geniş alana yayılmış. Anlamını bilen yazsın lütfen.

 9. Derimin hemen altında biraz kıl uzantısı buluyorum ama kalın değil ince. Asıldıkça vücudumda tur atan nerdeyse bir metrelik kılı asıldıkça derimin altından canımı biraz yakarak çektikçe ortaya çıkıyor. Solda bulduğum kıl ucu nerdeyse tüm karın bölgemi sarmış şekilde nerdeyse sağ böbreğimin tarafında bitiyor ve asılıp koparıyorum.

 10. Bir anda burnumun üstünde kıllar çıkmış, hemen onları yoluyorum, baya bir kıl var. Sonra aynaya bakıyorum. Tamam, temizlenmiş… Yazarsanız sevinirim.

 11. Ben sağ elmacık kemiğimin oradan hepsi 20 cm uzunluğunda işaret ve başparmağımın arasını dolduracak kadar siyah kıl çektim.

 12. Rüyamda burnumun içinden çok aşırı derecede kıl çıkıyor, elimle çekiyorum ama bitmek bilmiyor. Çok gür kıllar. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun.

 13. Rüyamda küvet siyah ve sarı (kısa) kıllarla kirlenmişti. Ben küveti temizledim. Bunun anlamı nedir? Teşekkür ederim.

 14. Selamlar, rüyamda dudak kenarımdan bir kıl görüyorum küçük çıkmış. Onu temizlemeye, çekmeye çalışıyorum uzadıkça uzuyor. Ben şaşırıyorum sanki ince örgü, uzun saç teli aralarda lastikler var. Aralarında düğümler vardı, kıl siyah renkteydi. Bana lütfen yorumlar mısınız? Teşekkürler.

 15. Tanıdığım bir bayan gömleğinin yakasına iğne takmamı istiyor. Bu sırada göğsünde 4-5 adet kıl görüyorum. Anlamı nedir?

 16. Rüyamda ağzımdan 3-5 adet kıl çıkartmaya çalışırım bir tanesini çıkartmak içinde birisinden yardım istedim çıkartıldı. Acaba yorumu nedir?

 17. Rüyamda sol kulak memesinde aşırı kıllanma gördüm kıllar serçe parmak kadar uzamıştı makasla kesiyordum açıklaması nedir?

 18. Rüyada saçım yanmış toplanmış iki parça halinde elimde gördüm çok rüya gören bir insan değilim acaba neye çıkacak lütfen cevap

 19. Rüyamda dudağımın üstünde büyümüş. tek bir tüy gördüm çok uzundu. ben de kopardım. ne anlama geliyor? ilk defa böyle bir rüya gördüm.

 20. Bekar bir bayanım. Rüyamda erkeklerin göğüs kılı gibi kendi göğsümde ve sırtımda çok uzun kıllar gördüm. Göğüs kıllarım beyazdı. Oldukça fazla idi. Onları tıraş etmedim öylece kaldılar. Bunlar nasıl çıkmış diye kendi kendime söylendim rüyamda. Ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir