ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kaybolmak Görmek

Nasibin azalmasına; kalabalık içinde kaybolmak ilim ve dünyalığı ile insanlara yararlı olup, onlar nezdinde şöhret bulmaya, Kaybolmuş kimse görmek garip birine yahut kişinin kendini dünyaya vererek erdemlerini yitirmesine, Kişinin eşya yahut elbiselerin kaybolması bunları yitirmesine delalet eder.

Kendini koybolmuş gören kişi, kendisini olayların akışına kaptırmış demektir. Bu bıkkınlıktan kurtulması gerektiğini bildirir.

Kendini koybolmuş gören kişi, kendisini olayların akışına kaptırmış demektir. Bu bıkkınlıktan kurtulması gerektiğini bildirir.

Kişinin hayatının değişeceğine işaret eder.

Rüyasinda bir seyinin kayboldugunu görmek, o yerde adinin unutulacagina; aile halkindan birisinin kayboldugunu görmek, keder ve sikintiya isarettir. Kendisinin kiymetli bir sevinin kayboldugunu görmek, zarar görecegine ve bir rivayete göre de sikintidan kurtulmaya delalet eder. Rüyada büyük bir kalabalik arasinda kayboldugunu görmek, yaptigi bir iste basariya ulasamadigina baska birisinin kalabalikta kayboldugunu ve arkadaslari tarafindan arandigini görmek, bu kisinin sansli olduguna ve bulundugu zaman da sansinin açilacagina delildir. Rüyasinda kiymetli bir esyasinin kayboldugunu görmek gelecek bir serrin uzaklastigina ve selamete eristigine isarettir. Bir baska rivayete görede: Alim bir kimse rüyada halk arasinda kayboldugunu görse, o alimin ilminden halkin faydalanmasina ve söhretinin yayilmasina isarettir. Kaybolmak, bazen de nasibin noksanligina isarettir. Rüyada bazi elbiseleri veya evi kayboldugunu gören kimsenin malik oldugu seylerin ondan gitmemesine isarettir. Bir kimse rüyada bütün elbiselerinin kayboldugunu görse ona gelecek serrin gitmesine isarettir.

Kaybolmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Nehir

Rüyamda birlikte yaşadığımız 8 yaşında kız yeğenimin kaybolduğunu gördüm. Çok acı çektim ama ağlamadım hala etkisindeyim ne demek açıklar mısınız? Teşekkürler.

28.07.2013 10:53:21

Sümeyye

Rüyada birini karanlıkta kaybolurken görmek, neye işarettir? Bana lütfen yardımcı olur musunuz, arkadaşlar?

27.01.2014 20:03:23

Aaaaaa

Kardeşimin kaybolduğunu görmek, neye işarettir?

10.02.2014 12:51:39

Sevil

Ben rüyamda ilçe meydanınca, tabi insanlar vardı ama bu kalabalığa girer mi bilmiyorum. Dershanemin yolunu kaybediyordum.

03.05.2014 10:18:02

Sıla

Annem durduk yere rüyamda “Allah Bey” dedi ve bir sura gibi bir şey onu üfledi, kaybetti. Bu ne demek olur?

24.05.2014 11:08:31

Ayhan

Rüyamda aslan, oğlumu tutuyordu.

16.06.2014 16:40:12

Alçuk A.

Ablamı dövdüklerini görmek nedir acaba?

05.07.2014 14:21:01

Ecem

Rüyamda asansöre binip bir kata çıkıyordum kapı açıldığında geldiğim yer başka bir ülkeydi,0 kaybolmuştum. Geri döndüm tekrar bindim asansör yukarı çıkarken uyandım. Bu ne demek oluyor biliyorsanız yorum yapar mısınız? Teşekkürler.

26.12.2014 19:43:19

Nazile

Rüyada eski ve yeni yüksek binaların arasında kaybolmuş bir yakınımın evini arıyorum sonra eşimi arayıp evi tarif etmesini istiyorum. Telefon konuşmasını ve sonrasını hatırlamıyorum. Saygılar...

21.03.2015 17:20:30

Alev

Küçük oğlum birden kayboldu ve çıldırıyorum, ağlıyorum. Sonunda oğluma kavuşabildim.

29.03.2015 11:42:10

Su

Ben rüyamda okuldan çıktım ve evimin tersi yönüne yürümeye başladım. Kimse yoktu, bir tek ben vardım. Sonra geldiğim yoldan geri döndüm arkadaşlarım bana düşmanlarıymışım gibi davranıyorlardı. Arkamdan iş çevirdiklerini söylüyorlardı. Bir sınıf arkadaşımda bisikletimi sürüyordu, beni ezecek gibi üstüme üstüme geliyordu. BUNLAR NE ANLAMA GELİYOR ACİL CEVAPLAYIN LÜTFEN!

15.10.2017 11:03:47


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook