ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kaybetmek Görmek

Bakınız; Kaybolmak, Telef Etmek, Yitik.

Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek , geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.

Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek , geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.

Kaybedilen şey kötü ise rüya iyi, kaybedilen şey iyi ise zarardır.

Kiymetli bir esyanizi ve aile ferdinden herhangi birini kaybettiginizi görmek, geleceginiz hakkindaki endiselerinizin yerinde olmadigina delalet eder.

Kaybetmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kaybetmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kaybetmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mustafa K.

Rüyamda ceketimi kaybettim.

20.11.2013 19:40:50

Şenay

Rüyamda kız bebeğim oldu, onu kucağıma aldım, göğsüme yatırıp sırtını okşayarak sevdim sonra beşiğine yatırdım ve işe daldım. Tam o sırada bebeğin üstünün örtülü olmadığı aklıma geldi ve koştum bebek yoktu, kayboldu. Aradım, bağırdım, ağladım, üzüldüm aramaya devam ederken uyanıverdim.

25.06.2014 08:13:36

Gül

Rüyamda arabayı kaybettim.

08.07.2015 00:44:07

Fatih N.

Rüyamda ayakkabılarımı veya terliğimi kayıp ettim çokta üzüldüm.

15.09.2015 23:26:00

GÜLŞAH TURAN

Eşim ben oğlum ablam tatildeyiz ileride deniz gözüküyor çok güzel yemyeşil eşim ve ablam 21 aylık oğlumu sen git denizin oraya biz geliyoruz diye yolluyor ben bunu duyunca panik oluyorum ama bizde giderken yollu karıştırıyorum sonra diyorum ki biz bile zor bulduk çocuğum kesin kayboldu deniz kenarına geliyoruz ben hemen oğlumu aramaya çıkıyorum denize giriyorum seslene seslene onu arıyorum denizden çıkıyorum yolda aramaya devam ediyorum sonra birisinden izin istiyorum evlerinin balkonuna çıkıp yukarıdan sesleniyorum oğlum çıkıyor benim sesimi duyunca ağlıyor sakın bir yere ayrılmaya geliyorum diyorum lüks bir sitenin içinde bende duvara tırmanıyorum oğlumun yanına gidiyorum bir bakıyorum gene yok sonra orada bir odanın içinde üstüne yorgan düşmüş nefessiz kalmış bir şekilde mosmor olmuş buluyorum hemen nefes almaya başlıyor normale dönüyor sonra akşam oluyor eşim ve ablam hiçbir şey olmamış gibi geliyorlar

07.08.2016 11:50:03


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook