Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Anırmak Görmek

Ayrıca Bakınız; Rüyada Eşek Görmek.

Rüyada kendinizin eşşek olup anırdığınızı görmek yapılan bir şeye karşı artık tahammülünüzün kalmadığının ve bu konuyla ilgili yapılabilecek bütün yolların tükendiğinin işaretidir. Rüyada eşşek şekline girmeden anırdığınızı görmek içinden çıkamadığınız ciddi bir üzüntü içinde olduğunuza delalet eder. Rüyada anırır gibi bir insana bağırmak derdinizi bir insana anlatmak için büyük bir istek duyduğunuza delalet eder.

Rüyada bir eşşeğin anırdığını görmek, memleketinizden bir haber alacağınızın işaretidir. Eğer bu anırma sesi sizi huzursuz ediyorsa köyden gelecek haber can sıkıcıdır ancak güzel neşeli bir günde anıran bir eşşeğin sesi ise köyden gelecek güzel bir habere işare eder.

Rüyada birden yaşadığınız yerde hayvan anırma seslerinin yükseldiğini hepsinin birbirine eşlik ettiğini ve anıraral cevap verdiğini duyuyorsanız ve bu sizi huzursuz ediyorsa hayatınıza beklenmedik bir misafir geleceğinin işaretidir. Rüyada cılız bir anırma sesi duymak söylemek istediklerinizi söylemekten çekindiğinizin ve sırtınızda çok ciddi bir yük taşıdığınız şeklinde yorumlanır.

Anırmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

0
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim