ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Hırsız Görmek

Bazı düşmanlarınız var. Eviniz soyulursa, bazı problemler yaşadıktan sonra amacınıza ulaşacaksınız. Bir hırsız olduğunuzu görürseniz, işleriniz alt üst olacak. Eğer hırsızı kovalıyor ve sonunda onu yakalıyorsanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz.

Bazı hasımlarınız var demektir. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra amaçlarınıza ulaşacaksınız anlamındadır. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz ters gidecek. Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksiniz demektir.

Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız. Eğer hırsız yakalıyorsanız düşmanlarınıza galip geleceksiniz.

Kendini hırsız olarak gören kimse, başkalarından bir kısmet alır. Başkasını hırsız olarak gören kimse ise zarara uğrar.

Rüyada evinize bir hirsiz girdigini ve sizin de onunla dövüstügünüzü görmek, manevi bir aci çekeceginize, kendinizi hirsizlik için bir eve girdiginizi veya bir yerden bir sey çaldiginizi delalet aile efradindan birinin basina gelecek bir felaket ve-ya musibetten ötürü sizin aci çekeceginize delalet eder. Rüyasinda evine bir hirsiz girdigini ve esyasinin bir kismini çalip götürdügünü görenin evinde bir kisi vefat eder. Bir eve hirsiz girdigini, fakat bir sey çalip götürmedigini görmek, orada ölüm derecesinde birinin hasta olup sonra iyilesecegine delalet eder. Hirsizlarin ona saldirarak bir çok esyasini aldiklarini gören, sevdigi bir insana bir felaket geldigini isiterek üzülür. Evine gelen hirsizlarin bir sey götüremeden evden kaçtiklarini görmek, basina gele-cek bir felaketin önlenecegine isarettir. Cafer-i Sadik'a göre ; rüyada hirsiz görmek dört seye yorulur : Hastalik, hapis, sefalet, yalancilik. Rüyasinda bir esyasinin çalindigini görmek ve kimin çaldigini bilmemek, yaptigi bir isten do-layi büyüklerinden söz isitecegine, hirsizin bir esyayi çalip götürdügünü görmek, haram bir mal sahibi olduguna, hirsizla birlikte bir yerden bir mal çaldiklarini görmek, isinden atilacagina, hirsizi bir sey çalarken yakalayip karakola götürdügünü görmek, yaptigi bir isten dolayi pisman olduguna delalet eder. Bir hirsizin evine girerek en kiymetli bir esyasini çaldigini görmek çocuklarindan biri-nin hasta olacagina delalet eder. Çocuklarindan birisinin hirsiz olarak karakola çagirildigini veya tutuklanarak hapishaneye götürüldügünü görmek, bir hastasi varsa, ölecegine, veya bir yerden büyük bir zarara ugrayacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hirsiz görmek, hastalik ve derttir. Hirsizin bir sey çaldigini görse, katil bir insani görmeye isaret eder. Hirsiz, Azrail (A.S.), misafir veya nikah yapmak isteyen bir kimsenin gelecegi seklinde yorumlanir. Evinde hasta bulunan bir kimse bir hirsizin kendi evine girdigini ve bir sey al" digini görse, o hastanin ölecegine isaret eder. Bir kimse hirsizin bir eve girdigini ve oradan bir sey almadigini görse, o evde bulunan hastanin hastaligindan kurtulmasina isaret eder. Rüyada bir hirsizi öldürdügünü gören kimse hastaliktan kurtulur. içinde bekar bir kiz bulunan bir eve hirsiz girse, o kiz için bir dünür çikacagina isaret eder. Hirsiz, hilekar bir kimse ile tabir edilir. Hirsiz, zina yapan bir kimse ile tabir edilir. Hirsiz, tavuk ve güvercin avlayan bir kimse olarak yorumlanir. Hirsiz giybet eden, kötüleyen ve kendisinde bulunmayan seyi isteyen bir kimsedir. Bazen de hirsiz, yirtici ve yabani hayvan, yilan, seytan ve nefis olarakta tabir edilir. Tahsil yapan bir insan kendisinin hirsiz oldugunu görse, iyi bir ilim ögrenir. Bazen de hirsiz zina etmeye, sunun bunun agzindan söz çalmaya isaret eder.

Birtakım düşmanlarınız var. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz altüst olacak. Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, düşmanlarınıza galip geleceksiniz.

Birtakım düşmanlarınız var. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz altüst olacak.

Hırsız rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

64
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

keziban

Rüyamda komşumun benim paramı çalmak istediğini anladım. 4-5 kşiydiler babama 155?i aramasını söyledim.

28.06.2013 15:26:01

Dilara

Ben hırsız evimize girip her şeyimizi aldığını gördüm. Hemen uyandım.

20.11.2013 16:48:41

Dilara

Bende de aynı şey oldu ama benim kendi paralarını çaldılar.

04.08.2015 19:28:05

fenergin

Rüyamda eve hırsız girdiğini gördüm ve evi darmadağın yaptığını gördüm. Ama maddi olarak bir şey çalıp çalmadığını anlamadan uyandım acaba bu neye işarettir?

12.08.2016 11:05:39

yavuz

Rüyamda hırsız arkamdan doğru yaklaştı kafama su bidonu ile vurdu sonra ben sırtüstü gelecek şekilde beni altına aldı. Boğazıma yapıştı orada uyandım. Acaba bunun tabiri nedir ?

16.07.2013 10:12:51

Hırsız

Rüyamda eve hırsız giriyor, abim ona bir yumruk vuruyor. Hırsız kaçıyor.

22.08.2013 12:16:02

Murnurhak

Rüyamda evime hırsız girdiğini, (yalnız hırsızı görmüyorum) evdeki eşyalardan bir kısmını aldığını eve gelince fark ediyorum. Eşime telefonla haber veriyorum. O da “Sen daha önce kimlik bilgilerini birisine verdiğin için, onlarda bizim evi bulmuşlardır” diyor. Ama kime verdiğimi bilmiyorum. Annemi görüyorum, (annem sağ) oğlumu görüyorum, bir de şirketteki çalışanları görüp birine telde bağırıyorum. “Sizin yüzünüzden oldu” diye. Lütfen yorum yapar mısınız?

31.08.2013 10:25:02

E-Tan

Rüyamda bir dükkana giriyorum. Tam malları çalmaya hazırlanırken kötü bir şey yaptığımı fark ediyorum ve pişman oluyorum. Çaldığım malları yerine koyma hazırlığındayken dükkan sahipleri geliyor. Onlardan gizli bir şekilde tüm çaldıklarımı yerine koyup, dükkandan uzaklaşıyorum. Bunun anlamı nedir?

02.09.2013 03:05:17

Aylin

Benim rüyamda hırsız beni çalmaya çalışıyordu.

29.10.2013 08:46:58

Ece

Ben rüyamda salondan odama doğru yürürken annemin odasından bir ses duyuyorum. Hemen salona gidip aileme durumu anlattım. Eniştemi alıp odaya doğru ilerledim. Hırsız annemin odasında kapıyı kitleyip duruyordu. Ben de odama geçip eşyalarımızı saklamaya başladım. Hırsızın olduğu kapı açılmış. Hırsız pencereden kaçmış. Ben de anneme “Sana kaç kere diyeceğim o pencereyi açık bırakma” diyerek bağırdım. Sonra ablam ve babamla oradaki karışıklıkları toplayıp çöpe atacaktık. Bunun anlamı nedir?

30.11.2013 09:25:01

Salim C.

Ben rüyamda 2 tane hırsız gördüm, mutfakta. Görünce direk “Abi” diyerek bağırıyorum. Abim onları pesliyo ve uyanıyorum bunun anlamı ne?

03.12.2013 23:15:27

Burak C.

Rüyada kendimi araba çalarken gördüm. Sonra da yakalandım. Polise ve ceza evine götürüldüm.

28.12.2013 08:14:04

Fırat

Rüyamda hırsızlar eve giriyordular. Kapı çaldı. Ben de açtım sonra babam geldi. Adam babama ev müsaitse bir iki eşya çalacaklarını söyledi. Babam da “Tabi olur” dedi. Adamlar eve girdi. Ve ne var, ne yok çaldılar. Bunun anlamını çok merak ediyorum.

04.01.2014 21:32:28

HIRSIZ

Hırsız demek, evine bir daha veya hiç hırsız girmeyecek anlamındadır...

27.01.2014 22:47:00

Gizemli

Çok sağ olun.

18.02.2014 16:23:35

Gizemli

Rüyamda hırsız gördüm. Evde ben ve ikizim vardı. Kapı açık kalmıştı. 2 hırsız girdi. Bizi yakaladılar. Isırmada küçük kardeşimin ödev nedeniyle okula kesici aletler götürdüğünü gördüm. Eve gelince ipleri kesti ve 2 hırsızı polise teslim ettik. Bunun manası ne?

18.02.2014 16:21:23

Berra

Benim rüyamda eve hırsız giriyor ve ben onu bir güzel dövüyorum. Ondan sonra oklava ile vuruyorum ve en sonunda oklavayı kafasında kırıyorum.

18.02.2014 18:40:02

Zeynep

Rüyamda 4-5 tanıdığım kişi eve geliyor. Kapıyı açıp giriyor. Beni yakalıyorlar ve bir yere gidiyorlar (beni de alıp.) Orda çok sinir kaptığım bir kimse başka bir adla "knk" sözcüğünü söylüyorum. Bu ne demek oluyor?

04.04.2014 06:53:41

Fatma

Ben 10 yaşındayım. Rüyamda hırsızın odamın balkonundan girip bana baktığını gördüm. Zaten sonra da çığlık atmışım.

13.04.2014 14:48:45

Yaren

Ben de ona benzer gördüm ama bu bizim mutfaktaki balkondan giriyor. Of korktum yaaa :(

20.06.2014 11:50:32

Elmas

Bende, benim odamdaki balkondan giriyordu hem de gündüz, çok korkuyorum. 2 tane bilgisayarımı çalmasın diye kucağımda taşıyorum ama evde kimse yok. Büyük bir korkuyla uyandım.

13.05.2015 17:21:40

Yaren

Ben bu rüyayı 2 kere gördüm 1 inde hırsız maskeli her şeyi siyah bizim balkondan aşağı atlıyor omzunda dolu bir siyah poşet, 2’ncisinde de aynı özellikler sadece oda evimizin giriş katında da adam bodrum katına iniyor orda da uyanıyorum bu ne anlama gelir?

20.06.2014 11:48:53

Şimal

Daha önce gerçek hayatta evime girip mücevherlerimi çalan hırsızı rüyamda görüyor ve annemden kalan yüzüğü neden aldığını sorarken çok ağlıyorum. Geri getirmesini isterken od a pişmanlıkla ağlamaya başlıyor. Çok etkilendim bir cevabı var mı acaba?

21.06.2014 14:01:22

Ayse

Evin arka kapısından birinin çıktığını görüyorum ve hırsız olduğunu düşünerek arkasından gidiyorum. Başka bir evin arka kapısından içeri girdiğini görüyorum ve o içeri girince kapıyı dışarıdan üzerine kilitliyorum kaçamasınlar diye. Elime bakıyorum elimde bir tutam anahtarlar var ve uyanıyorum. Rüyamın yorumu nedir?

23.09.2014 20:40:24

Sıkıcıhayat

Rüyamda biz uyurken eve hırsız girdiğini ve bunu sadece benim gördüğümü daha sonra hemen annemlerin odasına gidip babama polisi aramasını evde hırsız olduğunu söylemesini söyledim.

30.09.2014 11:03:52

Esra

Ben aynı gecede 2 rüya gördüm, birinde balkona merdiven dayayıp çıkmaya çalışan 3 hırsızı aşağı itekleyip düşürdüm. Diğerinde dışardan eve geldiğimde içerde olduğunu fark edip üzerine kapıyı kapatıp polisi aradım. O kapıyı açmaya çalışıyor ben tutuyorum, bağırıp yardım istiyorum. O sırada annem eve giriyor onun için endişeleniyorum. Lütfen cevap bekliyorum.

05.10.2014 08:26:09

Can

Hırsız gördüm. Yakaladım, soydum soğana çevirdim gönderdim, rüyamda.

06.11.2014 12:20:20

Şefika

Benim rüyamda birkaç aydır durmadan evime hırsız girdiğini görüyorum. Hırsız evde olmuyor, gelip gitmiş oluyor. Sadece kırılıp girilen pencere vb. yeri görüyorum. Bir şey çalındığını da görmüyorum. Bu nedendir ne anlama gelir?

01.12.2014 12:56:59

Suat K.

Rüyamda yattığım odanın kapı kolu yok ve tornavida sokuyor hırsız ve ben o anda uyanıyorum. Rüyamda yataktan doğruluyorum ve o anda masa var yanımda, hırsız halen kapıyla oynuyor açmak için. Ben aniden masaya yumruğumu vurmamla bir an şok oluyor hırsız ve ayağa kalkıyor. Kapıda wc kapıları gibi 4/1 açık üstten ve adam inşaatçıların baretini giymiş ve mavi renkte ama baret yüzüne doğru düşük yüzü görünmüyor. Bu rüyamı yorumlama şansı olan varsa sevinirim.

08.01.2015 10:56:13

Zeynep T.

Rüyamda eve hırsız giriyor ve bütün ayakkabılarımı çalıyordu. Eşimle hırsızı yakalayıp ayakkabıları alıyorduk. Onlardan sonra muhabbet ediyorduk hırsızlarla. Sonra iki defa daha başka hırsızlar giriyordu eve. Onları da yakalayıp dövüyorduk.

02.02.2015 03:06:46

Canan

Akrabamız benim evime hırsız girdiğini, evi karıştırdığını görmüş. Yorumlarsanız sevinirim.

06.03.2015 11:51:59

Bay Yalçın

Rüyamda gece saatlerde düğün ya da eğlence sesi gibi bir sese uyandım ve 3. katta oturduğumuz evin yatak odası camından aşağıya baktım ve birinin yukarı çıkmaya çalıştığını gördüm ve sanırım ona “Gel, hadi gel. Geleceğin varsa göreceğin de var” diye içimden seslendim. Yukarıya çıktığından tam emin olamadım ve hemen mutfakta olan anneme seslendim. Bu arada gözlerimi uykudan açamıyordum. Annem telaşlı bir şekilde geldi, ona aşağıda birini gördüğümü ve ona bir camdan bakmasını söyledim. Annem camdan kafasını çıkarır çıkarmaz “Burada camı kapa” diye bana seslendi. Ben de hemen camı kapatmaya çalışırken hırsız camın önünde belirdi, yüzünü gördüm sırıtıyordu. Anneme babamı çağırması için ikazda bulundum. Diğer yandan da camı kapatmaya çalışıyordum ama hala gözlerimi açamıyordum. Sonra uyandım.

27.03.2015 00:29:08

Naz

Bir hatadır uyuyorum. Bakıyorum kapı açılıyor, hırsız geliyor. Yatağımızın başında duruyor bakıyor uyanıyor muyuz, ben gözlerimi kapatıyorum sonra hiçbir şey almadan gidiyor.

05.04.2015 09:12:38

Özlem

Rüyamda birkaç tane hırsız, biz evde yokken girmişler, eve geldiğimizde takılarımı, bilgisayarı almışlar ama ev dağınık değil. Aynı hırsızlar annem ve ben evdeyken girmeye çalışıyor ama kapıyı arkadan tutup kilitleyip engel oluyoruz. Ben bizim evden çaldıkları için üzülüp ağlıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

11.04.2015 09:38:53

Nisa

Evime hırsız girmedi fakat hırsız gördüm hırsızı tanımıyorum benim çantamı çalmış ve içinden paramı ve altınlarımı götürmüş. Çok üzüldüm hemen “Nüfus kağıdım orda” diyerek nüfus kağıdımı yeniden çıkartmaya kalkıştım. Beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim.

18.06.2015 14:27:00

Serap

Çok teşekkürler. Biraz moralim bozuldu ama neyse süper. 😆😆😊☺

04.07.2015 16:18:11

Fatma

Rüyasında eşim evimize hırsız girdiğini gördü ve de onu yakaladı ama eşyaları çalıp götürmüştü, geri vermek içinde para talep ediyordu. Anlamı nedir, söyler misiniz?

10.07.2015 15:27:11

Erhan

Rüyamda gece uyanıp lavaboya gidiyorum. O esnada evde hırsızların olduğunu fark ediyorum. Ne yazık ki hırsızlarla yüz yüze gelmek istemiyorum korktuğumdan mı yoksa onların bir şeyler yapmadan çıkacaklarını düşünmemde mi bilmiyorum. 2 tana hırsız orta yaş saçlarına aklar düşmüş tabi bu esnada çocuklar evden geziyorlar. Hırsızlar dış kapıya yönelmişler gidiyorlar ve iş yerindeki odadan evin içerisinde o hırsızları tanıyor gibi hissediyorum. Hırsızların çıktıklarını düşünürken bende tuvaletten çıkıyorum ve cüzdanımı kontrol ediyorum. Bu arada annemde yanımda cüzdanımda 2.000 TL almışlar birazını bırakmışlar cüzdanda. Çok üzülüyorum fakat annem umursamaz bir tavırla bir şey olmaz tavırları var. Ben işe hem paraya hem de anneme kızarak sende istedim bu miktarda para kırk bahane uydurdun diye kızıyorum.

05.10.2015 10:31:42

Ceren

Rüyamda, hırsız kapıyı açmaya çalışıyordu arkasındaki anahtarı düşürdü. Sonra hemen annemi çağırdım hırsızı görmedim ama bir yalan uydurup kaçtı.

01.11.2015 09:54:49

Dilek

Yatak odamda uyurken karanlıkta biri var eşim sanıyorum gözümü açınca 40-50 yaşlarında şişman hırsız, elinde takılarım var. Bağırmak istiyorum bağıramıyorum kaçarken dış kapıyı açtı kızımın bisikleti ve bazı parçalar sökülmüş, kaçtı gitti.

24.11.2015 15:04:00

Dilara

Rüyamda okuldaydım ve beni ağlatacak bir kaç şey oldu ben de tuvalete koştum ama tuvaletin pencereleri delik ve koridora bakıyordu. Oradan arkadaşlar beni teselli etmeye çalıştılar ve bende onları uzaklaştırıp eve gittim ama peşimden geldiler. Sonuçta evde arkadaşlarımla birlikteydik. Daha sonra silah sesine benzer sesler duyduk ama daha çok molotof gibi. Balkona nerden geldiğine bakmak için çıkınca binanın önünde kocaman bir dönme dolap vardı ve ben elinde büyük kameralar olan adamların attıklarını gördüm. Aynı zamanda ev lüks bir bina iken bizim ev iyi haldeyken kötü ve harap bir hal aldı. Herkes o adamları aramak için dağıldı. Daha sonra ben adamların hırsız olduklarını anladım annem de o sırada geldi ve inanmadı. Aldığım önlemleri bozdu. O adamlardan biri aniden balkondan çıktı ve annem o aslında görevli diyerek onun kendisine yemek öğretmesini hayretle izliyordu ama ben çıldırmak üzereydim ve evi geziyordum başka hırsızlar var mı diye. O sırada arkamı dönünce tüm eşyalarımızı çaldıklarını ve kaçtıklarını gördüm. Mutfaktaki, kahkaha atıp bizi asansöre yönlendirdi. Ben ise sürekli iğneleyici laflar söylüyorum adama; "İnsan ayakkabıyı çalmaz bari ayıp." "Almadık şey bırakmamışlar, şu tipine bir bak defol..." gibi şeyler. Adam sinirlenip bizi bırakmak yerine üst katta soydukları eve çıkardı. Annem ise, bu iş arkadaşımın evi al telefonu ona ulaş, dedi ve ben kaçıp aşağı indim ama kadının adını bilmediğim için arayamadığım sırada polisleri gördüm binanın etrafında onlara durumu anlattım ama başka bir memur hırsızın adını söyleyip o arada oturuyor zaten dedi ve bana yardım etmediler. Yukarı tekrar çıktığımda çok sinirliydim ve hırsızları silahla vururken uyandım. Umarım geri dönüş yaparsınız, teşekkürler.

26.11.2015 09:17:17

Serhat S.

Merhaba. Rüyamda evimize 3 erkek hırsız girdiğini gördüm babamla bunları kovalamaya başladık. Birden gözden kayboldular sonra ben birini babamın odasında yatağının alt kısmına saklanırken kel kafasını fark ettim yaklaşırken göz göze geldik o kafasını altına sokmaya çalışırken ben bıçakla kafasına vurmakla değdirmek arası baba diye bağırarak uyandım. Beni aydınlatırsanız memnun olurum. 3 gündür gördüğüm rüyaları çok net hatırlıyorum, bundan önceki gün kumsalda beyaz bir kutup ayısı gördüm bir önceki günde büyük abdestimi banyoya uzun bir şekilde yaptığımı görmüştüm bunlar neye işarettir? Beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkür ederim.

12.12.2015 06:01:52

Emin

Pencerede duran bir ayağı içerde diğer ayağı dışarda idi. Hırsıza benziyordu. Ben oda kapısında onu gördüm oda beni gördü ve panikledi. O anda saat 2 idi ve uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

17.02.2016 06:52:07

Tuna

Rüyamda evimin içinde hırsız ile boğuştuğumu gördüm.

21.02.2016 23:43:19

Hülya

Rüyamda iki tane hırsız gördüm ama çok çaresizdim.

22.02.2016 22:49:03

galatasaray33

Rüyamda çelik kasamı hırsızların oksijen kaynağıyla açtığını ve paracıkları aldığını gördüm bu rüya neye çıkar?

31.05.2016 11:28:30

Aslı

Benim rüyamda balkonda oturuyorduk birden elektrikler kesildi sadece sokak lambası yanıyordu ve karşı komşuya hırsız girdi uyandım.

28.08.2016 11:20:20

Yunus

Rüyamda evime vandallık yapıldığını gördüm. Babam abim ve ben dışarıdaydık annem ise evdeydi. İlkokul arkadaşım olan bir çocuk vardı evimizin yatak odasının balkonuna tırmanarak camları çekiçle vurup kırmış sonra annemi kafasından vurup bayıltmıştı eve 3 kere aynı saldırıyı farklı kişiler yaptı sonuncusu balkondan girecekken fark ettim ve gizlice balkona doğru gittim. Ama arkamda açık olan ışık gölgemi odaya yansıttığı için vandal beni fark etti ve hızlı ve sessizce yanıma gelip beni öldürdü annemlere sesimi duyuramadım onlarda beni fark etmedi zaten sonrasında uyandım. Tabir bulamıyorum.

04.09.2016 18:26:49

Asuman K.

Evime iki kere hırsız giriyor birincide bir şey yapmıyor ikincisinde evi felaket kırıp döküyor evdeki bütün camları aynaları ne kadar kırılacak şey varsa kırmış evi bomboş bırakmış eve gelince evi öyle görüyoruz ve aynen evi öyle bırakıp çıkıyorum.

08.10.2016 09:48:38

Goncacagül

Rüyamda evime, yatak odasına hırsız girmiş kız kardeşimle odanın kapısını açtım odanın dağıldığını karyolanın üstüne gardolabın ve sandığın içindeki eşyalarının yığıldığını gördük. Aaaa ne olmuş kim dağıtmış derken odada bir adam gördük ve adam bizi görür görmez kafasına çuval geçirdi kardeşimle beraber hırsız var diye seslenirken uyandım.

10.06.2017 12:04:42


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook