ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Hediye vermek Görmek

Rüyada hediye alip veya vermek ge-nellikle hayirla yorumlanir. Rüyasinda bir kimseye hediye verdi-gini görmek, veren ve alan için hayirlidir. Her ikisi de arzularina ulasirlar. Eger verilen hediye kötü bir sey ise, alan da veren de za-rar görür. Kendisine hediye verildigini gören, sevdigi biri ile evle-nir. Kendisine yasli bir erkek veya kadin tarafindan hediye veril-digini görmek, hayra delalet eder. Birine hediye verdigini ve onun da bu hediyeyi kabul etmeyip almadigini görmek kötü bir söz isitecegine isarettir. Salimi'ye göre; hediye dedikoduya yorumlanir. Rüyanizda birisinden bir hediye aldiginizi, fakat hediye paketinin içinde ne oldugunu bilmediginizi görmek, birisinden bir kinayeli söz isiteceginize, fakat bu sözün ne için söylendigini anlayamayacaginiza delalet eder. Birisine hediye verdiginizi görmek, o kisinin size kar-si olan hareketlerini begenmediginize isarettir. Esinizin size bir hediye almasi veya sizin ona bir hediye vermeniz, aranizda hiç yü-zünden bazi darginliklar çikacagina delildir. Çocuklarinizdan birinin size bir hediye almasi, onun gelecegi ile ilgilenmediginize delildir. Bir büyügünüzün size hediye göndermesi, isinizden ayrilacaginiza isarettir.

Hediye vermek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Deyhan U.

Merhaba rüyamda 1 aydır vefat emiş dedemi, yıla yakın vefat etmiş babaannemi ve kız kardeşini gördüm. Üçü de bir anda bembeyaz kıyafetlerle geldiler. Ben tam bir aya yakın nişanlıyım. Bana altın bir kolye verdi ve dedi ki “Kızım istediğini iste, nişanlından” dedi. Sonra altın kolyeyi boynuma taktım. Daha sonra oturduğumuz yerde dedemin kız kardeşi de vardı. Ben onun yanına geçtim. babaannem gözleriyle bana kızar gibi bakıp yanında oturmamı istedi. Ben yanına geçtim. Anneme döndü dedi ki “İstediği kız haklı” dedi. Sonra babaanneme “Orası nasıl bir hayat?” dedim. O da “Hak eden cezasını çekti. Ben çok rahatım” dedi. Aynı zamanda dedem de rahattı. O sırada polis geldi. Polisin geldiğini gören dedem, babaannem ve kız kardeşi gittiler ve babaannem giderken benden ısrarla kolyeyi aldı. Bu ne anlama geliyor? Lütfen bir açıklama yapın.

27.11.2013 08:53:02

Ayşenur S.

Rüyamda küs olduğum babamın evime geldiğini ve pasta getirdiğini gördüm hayırdır inşallah.

19.10.2015 18:06:51

toprak08

Merhaba rüyamda bir arkadaşımın bulunduğu yere gidiyorum orada beraber havuz başında paket içerisinde çikolatalı kek yiyoruz kekin üzerinde beyaz kremalar var daha sonra demet alkalini görüyorum onun evinin önündeyiz hediye paketi istiyorum kuzenime spor ayakkabı hediye verecekmişim veriyor paketi siyahlı kırmızılı bir paket sonra bana dönüp beyaz spor ayakkabılarıma ay senin ayakların ne kadar küçük diyor bende artık Hira'nın Eskimo ayakkabılarını bana verirsin diyorum suratına bakıyor ben çok ciddiyim diyorum gerçi Hira büyüyene kadar diyorum ve uyanıyorum buna yorum yaparsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

14.08.2016 10:27:03

Amine Nur U.

Benim rüyamda bir adam bir kızı seviyordu ona evlenme teklifi edecekti bende onları izliyordum sonra kız kabul etmedi adamda getirip kutuyu bana verdi kutu birden büyüdü kutuyu açtım içinden kalem, silgi, açacak falan vardı aldım sonra uyandım. Sizce bu neye yorumlanır?

08.10.2016 19:08:01


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook