Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Gitar Görmek

Rüyada gitar çalmak, artistik kabiliyetlerinizin bulunduğuna işarettir. Rüyada gitar sesi duymak, postadan çoktandır beklediğiniz bir haberin geleceğine işarettir.

İyi haber, sevinç olarak yorumlanır. Aşk mektubu ve sevgiliye kavuşmak olarak da yorumlanır.

Rüyasinda gitar çaldigini görmek, evinde geçimsizlik olduguna, baska birinin gitar çalip kendisinin dans ettigini veya dinledigini görmek, bazi dedikodular isitecegine ve üzülecegine delalet eder. Bazilarina göre: Rüyada gitar görmek veya çalmak, sizde sakli olan bazi kabiliyetinizi açiklamak firsatini elde edeceginize, suretle çalistiginiz muhitte saygin bir insan olarak taninacaginiza, gitar sesi duymak, pek yakinda beklediginiz müjdeli bir ha-ber alacaginiza isarettir.

Gitar rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ayhan Emre A.

Ben 3 aydır gitar almanın peşindeyim. Şimdi elime bir miktar para geçti ve 1 haftaya kalmaz Allah kısmet ederse gitar alacağım. Bu günde rüyamda gitar almışım. Tam kılıfını açarken acil bir işim çıkıyor ve gitarı saklıyorum, gidiyorum. Bunu açıklayabilir misiniz ?

16.07.2013 10:58:46

Metehan

Rüyamda odamda gitar buldum ve birden bire ailem ve arkadaşlarımın önünde çok iyi gitar oynadım. Bunun anlamını çok bilmek isterim.

19.11.2013 14:14:25

Para Görmek

Rüyada para görmek.

20.01.2014 21:08:04

TUĞBA C.

Rüyamda bir gitarım olmuş ve çalmayı da biliyorum ama çalamıyorum. Çünkü mızrap gerekiyor ama mızrap yoktur. Kayıp olmuş. Lütfen arkadaşlar anlamını bilen kişiler yorumlasın. Çünkü ben bu rüyanın anlamını bilmiyor ve çok merak ediyorum. ;) :) ;( :(

22.02.2014 17:27:23


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim