Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Elişi Görmek

Ayrıca bakınız; Oya.

Rüyada el işi yapmak huzur ve refah dolu bir hayatı yaşamaya işarettir. Rüyasında el işi gören kişinin evleneceği, nişanlanacağı ya da yakın çevresinin böyle bir olaya şahit olacağına işarettir.

Başka bir rivayete göre; kişinin olayların kontrolü altında tutacağına ve her zorluğa göğüs gereceği anlamını taşır. Rüyada el işi olarak örtü, yemeni, başörtüsü ve mendil gibi şeylerin kıyılarını süslemek sevinç ve mutluluk ile tabir olunur. Rüyada el işi olarak oya yaptığını görmek bekâr için evlenmeye, evli kimse için ev sahibi olmaya ya da yeni bir eve taşınmaya delalet eder.

Rüyada elişi olarak kışlık kazak, atkı, bere, yelek, eldiven ördüğünüzü gördüyseniz zorlu geçecek bir iş için tedbirli davranacaksınız, o işte muvaffak olmak için çok çaba harcayacaksınız demektir. Rüyada yapmış olduğunuz elişinin yırtıldığını, kirlendiğini, bozulduğunu gördüyseniz, çok istediğiniz bir işinizin bozulacağı, bunun bozulmamasını istiyorsanız daha fazla tedbirli ve uyanık olmanız gerektiği şeklinde tabir olunur.

Elişi rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

0
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim