Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Düşük yapmak Görmek

Rüyada düşük yapmak, mutluluğun ve başarının işaretidir.

Mutluluğun ve başarının işaretidir.

Mutluluğun ve başarının işaretidir.

Düşük yapmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Düşük yapmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Düşük yapmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Revza

Merhaba. Rüyamda düşük yaptığımı gördüm her tarafta kan vardı. Ambulans beni bilmediğim bir hastaneye götürdü kocam ve annem yanımdaydı ama bana hiç müdahale etmiyorlar, kanları temizlemiyorlardı sürekli oturduğum yerlerde kan oluyordu.

09.07.2013 11:40:21

Yassemin

Düşük yaptım rüyamda. Altı aylık hamileymişim sonra karnımın şiştiğini gördüm. Annem de beni doğurttu bebek kız idi ama tam gelişmemiş cinsiyeti belliydi. Bu rüyadan çok etkilendim. Bu arada evli ve üç çocuk annesiyim.

05.08.2013 10:34:15

Seher

Rüyamda ilginç bir yaratığın karnındaki çocuğu öldürmek istediğini söylüyordu ve bunu yapıyordu. Çocuğun düştüğünü ve kan görüyordum ve bu yaratığın ağzımdan içime girdiğini görüyordum. Rüyamın sonunda kelime-i şehadet getirerek, bu yaratığın içimden çıkarak siyah kemikler halinde görüyordum ve uyandım.

10.08.2013 22:59:40

Meryem

Gerçekte 4 haftalık hamileyim ve düşük tehlikem var. Rüyamda ise bebeğimi düşürdüğümü gördüm. Tabiri nedir, acaba? Kan da görmedim.

22.11.2013 11:38:50

Hanife

Rüyada hamile olduğumu bilmiyordum ama düşük yaptım. Kan falan yoktu. Ne anlama geliyor?

09.01.2014 10:42:06

Münire

Merhaba. Hamile olduğumu öğrenir öğrenmez, bebek içimde ölüyor ve kürtajla almak zorunda olduklarını söylüyorlar. Çok direniyorum, aldırmamak için. Sonra ikna oluyorum, bebek içimde ölü olduğu için. Çok ağlıyorum. Kürtajdan sonra eşim bebeğin erkek olduğunu ve bir daha erkek çocuğum olmayacağını söylüyor, daha çok üzülüyorum. Yorumlar mısınız? Çok teşekkürler.

28.01.2014 08:48:51


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim