ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Akarsu Görmek

(Bakınız; Dere, Suyolu, Nehir) Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır. Dereden nehre kadar bütün akarsular tertemiz, saydam ise bütün dertlerin geride kalacağına işarettir. Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, aynı zamanda bilgi, kültür, hikmettir. Rüyada akarsu görmek, uzun bir ömürle yorumlanır. Rüyasında akarsuyun başında olduğunu görmek, kişinin hayatının düzgün bir şekilde pürüzsüz olarak süreceğine işarettir. Akarsuyun berrak bir şekilde akıp gitmesi, kişinin ömrünün neşe içinde geçeceğine delildir. Nehir veya dere sakin sakin akarken, birdenbire suyun kesilip yatağının kuruduğunu görmek, kişinin ömrünün hastalık içinde geçeceğine; Suyun şiddetle ve kenarlarına taşarcasına delice aktığını görmek, kişinin hayatının çok üzücü olaylarla devam edeceğine işarettir. Bir derede suların çöp ve ağaç parçalarını ve ağaç yapraklarını sürükleyerek bulanık bir halde aktığını görmek, kişinin hayatında hastalıklı günlerin çok olacağına delalet eder. Derede bir kayıkla gezdiğini görmek, kişinin geçimini kolaylıkla kazanacağına; Kayığın su aldığını ve tehlikeli anlar yasandığını görmek, kişinin geçimini zorlukla kazanacağına delildir. Deredeki suların birdenbire değiştiğini, su yerine dereden kan aktığını görmek, o yere felaketin geleceğine işarettir.

Akarsu rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Emrah

Rüyamda hızlı ve temiz bir akarsuyun içinde yüzenler ve suyun üstünde koşanlar gördüm, acaba rüyam nasıl yorumlanabilir? Teşekkürler.

11.07.2013 08:16:13

Mustafa

Rüyamda bir akarsuda oğlumla beraber eğlence için yüzüyorduk. Bir kaç kilometre kıyıya çıkıyoruz, geri dönüp aynı yerden tekrar yüzmek için. Dolmuşa binmeye paramız yok. Polisten yardım istiyorum. Polis yardımcı oluyor. Böyle gördüm. Hayırdır inşallah. Teşekkür ederim.

20.11.2013 06:21:06


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook