ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Doktor Görmek

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan aldırmaya, Göz doktoru, dine sonradan eklenen hurafeleri temizleyen, insanlara rehberlik yapan kimseye, iyi danışmana, Doktorun kefen satması mesleğinde hile yapıyor olmasına ve teşhisteki yanlışı ile insanın sağlığı ile oynamasına delalet eder.

İş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunları anlamındadır.

İş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunları anlamındadır.

İş hayatında birtakım düşmanlarınız var. Rüya sahibi bir kadınsa, hastalanacağı anlamına da gelir.

Kişinin yardım alarak dertlerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada doktor görmek, herkese yardim eden bir kisi olarak tabir olunur. Rüyasinda tip tahsil ettigini gören Kur an ögrenir. Bir doktorun bir hastaya ilaç yazip onu iyilestirdi-gini görmek, birini kötü yoldan iyi yola getirdigine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada doktor görmek, alim bir kimseye isarettir. Bir tabibin kendisine ilaç verdigini gören kimsenin, vücudu sihhata kavusur. Aralarinda düsmanlik olan kimselerin rüyada doktor görmeleri, düsmanlar ni görmeye isarettir. Rüyada görülen doktor, insanin annesidir. Bundan dolayi bir kimse ke doktorunun öldügünü görse, o kimsenin annesi ölür. Rüyada hastanin yanina bir doktor geldigini görse, hastaliktan kurtulur. Doktorun saglam bir adamin yanina gittigini gören kimse, hastalanir. Doktor görmek, bazen de, çöpe, çöpçüye, adami, arkasindan çekistiren ve yüzüne karsi, kas ve göz isaretleriyle ayiplamaya, haberleri dikkatle arast ran kimseye, harp için hazirlanmis veya bazen galip, bazen de maglup olai savasçi birisine isarettir. Rüyada doktor oldugunu gören kimse, haline uygun yüksek bir mevkiye ge çer. Bir kimse rüyada hakimin doktor oldugunu görse, o hakim halka karsi ço yumusak ve faydali olur. Bir kimse doktorun hakime veya müftüye dönüstügünü görse birtakim bela lara duçar olur. Doktor görmek, ögütleri etkili olan vaize, din ve dünya islerini islah edt hakim, müftü ve egitimciye isarettir.

İş hayatında birtakım düşmanlarınız var. Rüya sahibi kadınsa, hastalanacağı anlamına gelir.

İş hayatında birtakım düşmanlarınız var. Rüya sahibi kadınsa, hastalanacağı anlamına gelir.

Doktor rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sebahat

Ben de yılanın beni sokup ve doktorun o yılanı öldürmesini gördüm. Bu neye delalet eder? Beni de iyileştirdiğini.

19.07.2013 12:31:33

AYŞE A.

Rüyamda daha önce kanser tedavisi gördüm. Beni tedavi eden doktorumu görüyorum. Güya kontrole gitmişim. Doktorum bana “Sen temmuzda gelecektin, yanlış gelmişsin” diyor. Ben de biraz mahcup, şaşkın bir şekilde oradan ayrılıyorum.

15.01.2014 09:59:37

Dilek

Rüyamda gebelik için doktora gittim. Bayan doktordu. Birden hasta yatağında, onu yatar vaziyette gördüm. Karnında derin yara vardı ve yarasına havuç bağlamışlardı.

31.01.2014 11:32:34

Halime

Selam. Benim eşim hasta ben bu gece rüyamda gördüm, doktor benimle konuşuyordu. Eşimi gördüm gözleri kapalıydı, nur bir yüzü vardı ne demektir? Eşim şuan hastanede solunum cihazına bağlı ama rüyamda bağlı olmadığını gördüm, gözleri kapalı gördüm. Ölecek mi demek, bu rüya?

19.06.2014 09:50:00

Che

Konu olarak sürekli gördüğüm bir rüya. Rüyamda doktor bana çocuğumun olmayacağını söylüyor. İki çocuğum var ve çocuk beklentimiz ya da planımız yok. Bu rüyanın tabirini tarafıma bildirirseniz çok memnun olurum. Yukarıda da belirttiğim gibi çocuk hayalimiz yok, 40 yaşındayım. Teşekkür ederim.

22.06.2014 22:32:38

Hatice

Rüyamda eşimi doktor kıyafetleriyle bir hastanede çalıştığını gördüm ve bir arkadaşı geldi. Ekmeği esim “Arkadaşıma hediye et” dedi ama arkadaşı pek oralı olmadı. Ekmek elimde kaldı ve uyandım. Ne anlama geliyor?

12.11.2014 10:39:51

Vedat

Doktorun acımasızca bileğime iğne sapladığını gördüm. Bahane olarak da odasında bulunan damacanada ki suyu içip bitirdiğimiz oldu.

07.12.2014 08:41:07

Rıdvan S.

Rüyamda bayan doktorla randevu yüzünden kavga ediyordum, bağırarak.

18.12.2014 06:56:44

Alihan

Çok güzel anlamlı bir site.

24.05.2015 09:48:22

Alihan

Doktora çocuk götürmek nedir?

24.05.2015 09:49:37

Zeynep C.

Kendimi doktor olarak gördüm şuan 10 yaşındayım ama rüyada 20 yaşındaydım ne demek?

15.12.2015 16:24:09


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook