Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çıban Görmek

Rüyada herhangi bir yerinizde bir çıban çıktığını görmeniz, eğer çıban henüz baş vermemiş ve ağrılı ise, önemli olmayan bir üzüntüye uğrayacağınıza, Eğer delinmiş ve içinden kan ya da cerahat akıyorsa, dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Rüyada kişinin vücudunda bulunan bir yaradan cerahat aktığını görmek, ele geçecek mala veya paraya delalet eder. Rüyada çıban görmek, başkasının sözünü kendi sözü imiş gibi aktarmaya ve dedikoduya alamettir. Bir çocuğun başında meydana gelen çıbanı görmek, temizliğe ve o çocuğun sünnet edileceğine delalet eder. Rüyada çıban sıkmak ve içinden irin çıktığını, çıbanın iyileştiğini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza, rüyayı gören hasta için ise şifaya kavuşacağına işaret eder. Çıbanınızın patladığını ve içinden kan geldiğini görmeniz; mallarınızın bir kısmının telef olacağına işarettir.

Çıban rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sultan

Rüyamda oğlumun ve benim bacaklarımda sivilce veya çıbana benzer yaralar gördüm. İçinden dışkı çıkıyor. Oğlumunkileri biraz temizledim ama kendiminkileri biraz sıktım ama baş vermedi, çıkaramadım. O sırada uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

26.07.2013 04:33:35


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim