ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cüzdan Görmek

Sırra ve gizli durumlara delalet eder. (Geniş yorum için Bakınız; Çanta, Kese, Para Cüzdanı.)

Rüyada cüzdan bulmak büyük bir maddi veya manevi kazanca işarettir.

İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder. Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına gelir.

Eski, kullanılmış cüzdan hayırlı bir iş ve gelirdir. Yeni cüzdan yeni kısmet kapısıdır.

Rüyasinda parası olmadığını görmek, ummadığı bir yerden bir para alacağına işarettir. Yolda bir cüzdan bulduğunu gören kıymetli bir şeyini kaybeder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen cüzdan, sırra işarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada boş bir cüzdanı bir kimseye emanet olarak verse, ona sır olan bir söz söyler ve onun ifşa edilmemesini ister.

Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın artacağına işarettir.

Rüyada cüzdanın içini boşalttığını görmek sağlıkla ilgili problemlere veya düzelmelere, yeniliklere delalettir. Rüyada cüzdan satın almak sağlığınızla ilgili çok para harcayacağınıza fakat durumunuzun iyiye gideceğine yorumlanır. Rüyada tanıdığınız birinden cüzdan alıyorsanız bir yakınınıza sağlığıyla alakalı bir miktar toplu para vereceğinize işarettir

Rüyada cüzdan satmak iyiliklere, hasta bir yakınınızdan iyilik göreceğinize veya o kişiye iyilik yapacağınıza işarettir. Cüzdanı tanıdığınız birisine satıyorsanız sağlığınıza kavuşacağınıza ve uzun süre sağlık sorunu yaşamayacağınıza delalettir.

Rüyada cüzdanın boş olduğunu görmek üzüntüden, kederden , rahatsızlıklardan kurtulacağınıza işarettir. Rüyanızda cüzdanın içinin dolu olduğunu görmek sağlığınızın iyiye gittiğine , etrafınızda bu kötü zamanlarınıza da bir çok olacağına işarettir.

Rüyada cüzdanınızda bozuk paralar olduğunu görmek çok daha fazla kaanacağınızı düşündüğünüz bir işten yeterince para kazanamayacağınıza ilk başta heyecanlanıp sonra bundan biraz olsun üzüntü duyacağınıza delalet eder.

Cüzdanın içinde kağıt para görmek güzelliklerin seri ve hızlı bir şekilde hayatınıza gireceğine ancak hayatınızdan hızlı bir şekilde çıkmayacağı anlamına gelir.

Rüyada cüzdanınızın kaybolduğunu görmek sağlık sorunlarıyla karşı karşıya geleceğinize ancak bunları geçici rahatsızlıklar olup hayatınızı sadece belli bir zaman araığında etkileyeceği şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada cüzdanınızı çaldırdığınızı görmek yediğiniz yiyeceklerin size pek faydası olmayan yiyecekler olduğuna yemenize içmenize sağlıklı kalmak için dikkat etmeniz gerektiği şeklinde yorumlanır.

Bir kimsenin cüzdanını çalmak ulaşmak istediğiniz emelinize birilerinin yakın takibi ve yardımıyla ulaşacağınıza ve bu durumun sizin menfaatinize olacağı şeklinde yorumlanır.

Bir kişinin cüzdanını karıştırmak bir konu ile ilgili merak içerisine düşüp o konuyu derinlemesine kurcalayacağınız anlamına gelir ancak gizli gizli kurcalamak yerine ilgili insanlara soru sormak daha yararlı olabilir.

 

 

Cüzdan rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Zeynur T.

Rüyada cüzdanının çalınmasını değil de cüzdanından paralarının maaş kartının ve maaşının çalındığını görmek ve o yüzden sabaha kadar üzülüp ağladığını görmek, ne anlama gelir?

12.09.2013 21:55:18

MESUT

Rüyada cüzdanımı zorla alıyorlar.

08.10.2013 13:33:55

Aysın

Rüyada hesap cüzdanı görmek, ne demektir?

26.11.2013 00:01:07

Aa

Bir çalışanım cüzdanını çaldırıyor, anlamı nedir?

27.01.2014 09:36:34

Ulastepee

Rüyamda pantolonumun yandığını görüyorum, içinde cüzdanım vardı diye çıkartıyorum. Cüzdanın dışında ki derinin yandığını görüyorum. Ne anlama geliyor, yardım eder misiniz?

23.02.2015 22:02:17

isimsiz

Merhaba, Rüyamda cüzdanımı yere düşürdüğümü gördüm. Devamında içindeki paralar cüzdanın içinden çıkmış ve bir kişi daha bu paraları alırken ben de hizli bir şekilde paramı yerden alıp cebime koymaya çalışıyordum. Acaba yorumayabilir misiniz?

24.07.2016 18:17:44


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook