ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cinayet Görmek

Bir kişinin rüyada cinayet işlediğini görmesi, fena ve mahzurlu bir iş ile tabir olunur. Bazen de bu rüya, kişinin maksadına ve arzusuna nail olmaya delalet eder. Bir kimsenin rüyada cinayet görmesi, haram mal elde edeceği ile tabir olunur. Rüyada birini öldürdüğünü görmek, uzun ömre işarettir. Rüyada bir cinayete şahit olmak, dikkatli ve iyilik sever olmakla tabir edilir. Cinayet işleyen birinin korkup kaçtığını görmek, haram mala delalet eder. Rüyanızda cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceksiniz ve bütün işlerinizde hüsrana uğrayacaksınız demektir. Rüya anında kendinizi savunmak için cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda başarılar kazanacaksınız ve yükseleceksiniz demektir. Bu tarz rüyaların genelde üstünde durulmaz ama durup dururken rüyasında cinayet işlendiğini gören kişi, hiç ummadığı bir durumla karşılaşır. Rüyada birisinin öldürüldüğünü görmek, uzun zamandan beri kaybolduğunu sandığınız bir yakınınızdan haber alacağınıza delildir. Birisinin kendi gözü önünde öldürüldüğünü görmek, kişinin ilerideki günlerde çok önemli olaylarla karşılaşacağına delalet eder. Rüya esnasında kişinin kendisinin bir başkasını öldürdüğünü görmesi, eğer öldürdüğü kişi tanıdığı bir insansa, ona çok büyük bir yardımı dokunacağına, tanımıyorsa yaptığı bir haksızlıktan ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına işarettir.

Cinayet rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Hakan T.

Merhaba şimdi rüyam şöyle; Ben bir düğün gibi bir yerde adamın biriyle kavga ediyorum. Daha sonra 4 ablamla birlikte arabaya atlayıp adamın peşine gidiyoruz. İstanbul’dan Balıkesir tarafı gibi bir yere daha sonrasında adamı iki duvar arası gibi bir yerde yakalayıp ben arabayla uğraşırken, ortanca ablam taş mı deyim bıçak mı bilemiyorum. Adamı öldürüyor ve daha sonra adamı kefenleyip orada bekletiyoruz falan filan işte. Şimdiden çok teşekkürler.

02.09.2013 08:28:46

Kübra

Merhaba rüyamda cinayete uğramış birini gördüm. Olaya şahit olmadım rüyamda ama ölen kişiyi gördüm ve birde tuz gördüm. Nasıl yorumlanabilir, acaba?

08.10.2013 09:19:30

Taha

Merhabalar, rüyamda kafe tarzı bir yerde arkadaşlarımla otururken 2 arkadaşımın kafenin terasından bir kızı atarken ben kızın düşüşünü camdan gördüm. Ben de ne olup bittiğini öğrenmek için etrafa bakarken bu 2 arkadaşım kızı alıp kaçıyorlardı. Sonra akşam olup eve giderken bu iki arkadaşımı bir tarlada çöplerin arasında cesedi yakarken gördüm. Bu rüya nasıl yorumlanabilir? Şimdiden Teşekkür ediyorum.

28.03.2014 15:16:02

Tuğçe

Merhaba, ben rüyamda birinin evine gidiyordum. Kapıyı açmadılar sonra aradaki camdan iki kişinin bir kişiyi attıklarını gördüm ve “Ben susamam” dedim. Kızlardan biri beni camın yanına götürdü ve “Susacaksın!” dedi. Ben korktuğum için “Tamam” dedim. Sonra kızı camın köşesine çekip camdan atmaya çalıştım ama kız düşmedi daha sonra uyandım.

24.04.2014 17:31:56

Mustafa S.

Ben asker emeklisiyim. Bugün rüyamda konakladığım bir otelde, meslektaşım olan biri şahsen tanımadığım bir jandarma astsubayı, kaldığım katta yine tanımadığım birini öldürdü. Bunu görünce elindeki silahla bana yöneldi. Ben de bir şekilde koridora kaçtım ve kapıları kapadım. Sonra aşağı lobiye indim ve “Yukarıda cinayet işleniyor” dedim. Ve o esna da cinayeti işleyen şahsı gördüm ve yakaladım ve saldırdım. Emniyetten geldiler ve o şahsı tutukladılar. Sonra tanıdığım bir arkadaşın evine gittim. Arkadaşımın evinden bir kapı açıldı cinayet işlenen odayı gördüm kısmen, dağınık bir şekilde muhafaza ediliyordu. Bunun anlamını öğrenmek istiyorum.

29.04.2014 07:15:35

Pınar

Rüyanın çok etkisinde kaldım. Şuan uykudan uyandım ve internette gördüğüm rüyayı araştırıyorum... Abim, ben ve 8 aylık bir oğlum var. Üçümüz abimin arabasındayız. Bizim evin biraz aşağısında abim oğlumla arabada kalıyor. Ben de eve bir şeyler bırakıp tekrar yanlarına geleceğim. Neyse ben arabadan iniyorum arkamdan 2 yaşlı biri bağıra bağıra konuşarak geliyorlar sonra yürümeye devam ediyorum. Tedirgin oluyorum tabi yürüdüğümüz sokağın başından da 3 kişi ellerinde bıçaklar, satırlar falan hızlı adımlarla geliyorlar. Benim yanımdan geçip arkamdaki adamlara saldırıyorlar. Ben de dönüp bakıyorum hızla eve giriyorum. Abimi arayıp orda beklememesini söylüyorum. Adamların işte kaçarak gelip arabayı almak için ona da oğluma da bir şey yaparlar diye. Öyle korkar bir şekilde uyandım. Hala etkisindeyim. Adamların kanlı halı falan gözümün önünde. Yorumunuzu çok merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

05.05.2014 06:27:56

Nur

Benim rüyamda hocamım evinde cinayet oluyor ve bu cinayeti ben araştırıyorum. Bunun bir açıklaması var mı?

13.06.2014 19:30:49

Kurenai'ne

Rüyamda şu an hayatta olmayan eniştemi (hastalıktan vefat etti ) teyzem öldürmüş. Bir süre arıyoruz ortada yok daha sonra teyzem itiraf ediyor öldürdüğünü ve tutuklanıyor. Öldürme nedeni, çocukları hakkında kötü sözler söylemesiymiş. Tüm bu olaylar yazlıkta oluyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

03.11.2014 09:53:32

Çaresiz

Benim rüyam şöyle; ben ve patronum kapalı bir yerde baba oğulmuş galiba diye iki kişi ile kılıçla kavga ediyoruz. Sonra ne oluyorsa ben oğlu sandığım kişi ile kılıçla kavga ederken ben adamın kafasını kılıçla kesiyorum fakat kafası yere düşmedi. Ben kan var mıydı hatırlamıyorum. Ölmedi diye korkup dışarı kaçmaya çalışıyorum fakat karanlık ve uçurum olduğunu anlıyorum. O zaman uyandım. Çok etkilendim. Hemen yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim...

14.11.2014 17:57:38


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook