Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ceylan Görmek

Bir kimsenin rüyasında ceylan tuttuğunu görmesi, güzel bir hizmetçi ile tabir olunur. Rüyada ceylanın etinden yediğini görmek, güzel bir kadın tarafından gelecek nimete delalet eder. Rüyasında ceylan avında olduğunu gören erkek, güzel bir kadın ile evlenir. Rüyada ceylan görmek, dört şekilde tabir olunur: a) Güzel bir eş, b) Hizmetçi, c) Evlat, d) Kadın sebebiyle gelecek menfaat. Rüyasına bir ceylanın derisini yüzdüğünü gören kişinin zina etmesinden korkulur. Rüyada bir ceylan yavrusu tuttuğunu görmek, güzel bir evlada delalet eder. Ceylan eti yemek; güzel yüzlü bir kadınla evleneceğinize, Ceylanın derisini, etini veya kuyruk yağını almak; bir kadından mal elde edeceğinize, Ceylan öldürmek; bir kadından yana üzüleceğinize işarettir. Rüyada bir ceylanı taş veya okla vurmak; bir kadına çirkin bir söz söyleyeceğinize işarettir. Rüyada ceylan görmek, önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik, mutluluk, güzellik zarafet ve aşka işarettir.

Ceylan rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Moncuk

Merhabalar ben rüyamda elimde bir ceylan olduğunu gördüm. Ancak daha sonra bir akrabamız ceylanın resmini duvara çizmek istedi ve ben ceylanı kendisine verdim. Acaba bu ne anlama geliyor?

31.08.2013 10:12:41


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim