Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Buz Görmek

(Ayrıca Bakınız; Donmak) Rüyada buz görmek, aleyhinize görülen işlerin lehinize döneceğine yorumlanır. Buz üzerinde kaydığını görmek, başarıya ulaşmaya, Buzların eridiğini görmek, hayatta yalnız kalmaya, çevrenizde kimsenin kalmayacağına işarettir. Rüyada buz görmek, gam ve kedere, ıstırap ve acıya, eş ve dostlar arasında meydana gelecek soğukluğa, Sıcak havada suyun içine buz katmak ferahlık ve sevince, Buzun erimesi dargınların barışmasına yahut pek yakında meydana gelecek güzel gelişme ve haberlere delalet eder. Rüyada buz görmek, gelecek iyi bir haberle sıkıntılarınızın giderileceğine ve sonrasında hayat şartlarınızın lehinize değişeceğine işarettir. Buz üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, gereksiz risklere atılmamanız gerektiği anlamındadır. Rüyada görülen bembeyaz, temiz, parlak buz, insanın unuttuğu veya ümidini kestiği bir kısmettir ve beklenmedik bir anda gelecek demektir. Rüyada büyük buz parçaları görmek; şimdiye kadar içinde bulunduğu kötü bir durumun hiç beklenmeyen bir anda alınan bir haberle iyi bir şekle dönüşeceğine delildir. Bardakta buz görmek, bir sınavda derece veya mükafat alınacağına, Erimekte olan bir buz parçasını görmek, değersiz bir iş için boş yere gayret harcandığı anlamına gelir. Genç bir erkeğin rüyada buz üzerinde kaydığını görmesi, hataya düşeceğine işarettir. Böyle bir rüya olgun yaştakiler için, hile ve dalavereden kolaylıkla kurtulmaya, Genç kadınlar için ev işlerinde çalışmanın kendilerine daha yarar sağlayacağına ve eşiyle mutlu bir hayat yaşayacağına ve herkesin sevgisini kazanacağına işaret eder.

Buz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Htc

Rüyamda şuan gerçek hayatta dargın olduğum iki kişiyle büyük bir kazanın içinde su dolu kazana buz taneleri atıyorduk, nedir? Lütfen cevap bekliyorum.

11.10.2013 18:31:23

Bilal C.

Bir ferahlık olacak, o zaman.

23.12.2013 10:09:37

Emine

Rüyamda nehir şeklinde bir denizi, donmuş olarak gördüm. Cevap, lütfen.

07.01.2014 14:18:58

Kemal Ö.

Irmak üzerinde, içinde yolcu olan kırmızı bir otobüs, ırmak kenarında beklerken, adamın biri ayağına büyük ayakkabı giyerek, su üzerinde yürümesi ve o anda ırmağın berrak buz tutması, ne anlama gelir?

13.02.2014 09:08:20

Tuğçe

Rüyamda kış zamanı havada bir buz kütlesi olduğunu gördüm. Yanımda duran kişilerden biri, havaya bir taş attı ve buzun bir kısmı kırıldı. Nedir?

27.03.2014 05:39:53


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim